می آبادی: می دانستیم آقایان در کنفدراسیون هندبال آسیا اهل دیپلماسی هستند/خیال دل سوزان راحت شد!

می آبادی: می دانستیم آقایان در کنفدراسیون هندبال آسیا اهل دیپلماسی هستند/خیال دل سوزان راحت شد!

دبیر فدراسیون هندبال گفت: می‌دانستیم مسئولان کنفدراسیون هندبال آسیا اهل دیپلماسی هستند و به خوبی در این راه قدم برداشتیم.

فرامرز می آبادی در مکالمه با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص بخشش تیم های ملی هندبال نوجوانان پسر و دختر کشورمان برای حضور در مسابقات آسیایی، بیان داشت: پس از این که این اتفاق رخ داد و تیم کشورمان به مسابقات بحرین اعزام نشد من گفت و گوای کردم و در آن نقل کردم که احتمال دارد جریمه ای شامل حال کشورمان نشود.

وی ادامه داد: خوشبختانه وزارت ورزش هم بسیار یاری رساند و همه چیز طبق پیش نگاه کنی ها پیش رفت. ما آگاهی میداشتیم که مسئولان کنفدراسیون هندبال آسیا اهل دیپلماسی هستند و ما هم به خوبی قادر بودیم در این مسیر قدم قرار داده و جلو برویم. اکبری به عنوان سرپرست فدراسیون هم اقدامات خوبی به انجام رساند و ایجاب کرد که جریمه ای شامل حال کشورمان نشود.

دبیر فدراسیون هندبال خاطرنشان کرد: ما مستنداتی داشتیم و آنها را به مسئولان آسیایی ارائه کردیم. حالا هم مییاندیشم نتیجه نهایی اهمیتی داشته باشد که خوشبختانه کاملا به سود کشورمان است و جریمه ای شامل حال ما نمی شود. حالا دیگر دلواپسان و دلسوزان هندبال خیالشان آسان باشد!

می آبادی در خصوص حضور محسن طاهری سرمربی تیم ملی هندبال در باشگاه سپاهان و انتخاب وی به عنوان مدیر عامل باشگاه تصریح کرد: این یک افتخار بزرگ برای جامعه هندبال است که یک نفر از جمع ما به این جایگاه رسیده و باید تصمیمات کلان برای یک باشگاه بگیرد. طاهری کار سخت و دشواری در پیش دارد و قطعا آنقدر گرفتار خواهد بود که به مسائل شخصی اش هم نخواهد رسید چه برسد به سرمربیگری تیم ملی هندبال.

وی گفت: قرار است کمیته فنی جلساتی را برای انتخاب کادر فنی تیم های ملی به انجام رساند و در این خصوص بر آن شوی شود. امکان دارد تا وقت برگزاری این جلسات طاهری نامه نویسی کرده و خودش اعلام کند که قادر نیست در تیم ملی هندبال به کارش ادامه دهد. در حال حاضر تنها چیزی که قادر هستم نقل بکنیم این است که احتمال حضور مربی خارجی در راس کادر فنی تیم ملی هندبال بزرگسالان تقریبا صفر است.

لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد

گردآورنده: آريامهر ج.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن پيک نامور که رسيد از ديار دوست ««« »»» آورد حرز جان ز خط مشکبار دوستمی آبادی: می دانستیم آقایان در کنفدراسیون هندبال آسیا اهل دیپلماسی هستند/خیال دل سوزان راحت شد!


TT / 59 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : آريامهر ج.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : آبادی
برچسب ها : سوزان , آسیا , هندبال , دیپلماسی , کنفدراسیون

مطالب مرتبط