13 آبان برگ زرینی از تاریخ بزرگ ملت ایران است

13 آبان برگ زرینی از تاریخ بزرگ ملت ایران است

خبرگزاری فارس: 13 آبان برگ زرینی از تاریخ بزرگ ملت کشورمان است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: 13 آبان برگ زرینی از تاریخ بزرگ ملت کشورمان است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بجنورد، محمدتقی ایرانی عصر امروز در نشست هماهنگی 13 آبان بیان کرد: سیزدهم آبان از روزهای بزرگی است که در تاریخ استکبارستیزی این مردمان همیشه در صحنه، همواره برجسته و سربلند خواهد ماند.

وی بیان داشت: این روز تاریخی نمادی از مقاومت، ایستادگی مایه افتخار و مباهات این مرزوبوم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خراسان شمالی گفت: به واسطه این روز بزرگ نصرت و پیروزی برای مردمان رقم خورد و سبب شکست و خواری دشمنان اسلام شد.

وی بیان داشت: 13 آبان به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

به نقل کرده ایرانی یوم الله 13 آبان به عنوان یکی از روزهای اصلی در کشور بوده که شاهد حضور آحاد گوناگون مردمان در این روز خواهیم بود.

وی بیان داشت: امسال در روز مبارزه با استکبار جهانی دانش آموزان و دانشجویان به همراه سایر آحاد مردمان با راهپیمایی بزرگ خود بار دیگر خشم و بیزاری خود را از ایالات متحده، صهیونیست ها به رخ جهانیان می کشانند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی هم در این نشست با اشاره به اهمیت روز 13 آبان، عموم مردمان را برای شرکت در راهپیمایی این روز فرا خواند.

حجت الاسلام محمدعلی سالاری بیان کرد: استکبارستیزی فرهنگ نظام اسلامی بوده که در آموزه های دینی هم آگاهی دار پیشنهاد داده شده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خراسان شمالی با برشمردن سخنرانان این روز در استان، از احتمال حضور عبدالرضا رحمانی فضلی در سخنرانی این روز در مرکز استان هم گزارش کرد.

وی گفت: همه هماهنگی های ضروری به منظور برگزاری هر چه شکوهمند تر راهپیمایی این روز در استان در حال انجام است.

13 آبان سال روز دستگیری و تبعید بنیان قرار ده نظام مقدس جمهوری اسلامی حضرت امام راحل، روزبه شهادت رسیدن جمعی از دانش آموزان توسط دژخیمان پهلوی و نیز سالروز تسخیر لانه جاسوسی آمریکای جنایتکار به دست دانشجویان انقلابی است که به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی نام گرفته است.

براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد

گردآورنده: گل آذين ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای دل گر از آن چاه زنخدان به درآيی
««« »»»
هر جا که روی زود پشيمان به درآيی

13 آبان برگ زرینی از تاریخ بزرگ ملت ایران است

TT / 42 — TP / 12%

نظر دهید