آبفار ایلام در بین 48 دستگاه اجرائی استان مقام اول را کسب کرده است

آبفار ایلام در بین 48 دستگاه اجرائی استان مقام اول را کسب کرده است

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام نقل کرد: شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام در نگاه کن 48 دستگاه اجرائی مقام نخست را کسب کرده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از ایلام به نقل از روابط عمومی شرکت آبفار ایلام، نورالله تیموری بیان داشت: شرکت آب و فاضلاب روستایی استان ایلام به عنوان خوب ترین دستگاه اجرایی استان در ارزیابی عملکرد سال 94 در نگاه کن 48 دستگاه اجرایی از مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی شناخته شد و کامیاب به کسب رتبه نخست شد.

وی خلال بیان خشنودی از این اتفاق، و تبریک به همکاران شرکت آبفار استان ایلام این موفقیت را مرهون حمایت ها و راهنمایی های مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب و هچنین استاندار ایلام و تلاش های شبانه روزی کارکنان شرکت آب و فاضلاب روستایی استان در خدمت منتقل کنی به روستائیان سر تا سر استان آگاهی داشت.

تیموری تصریح کرد: این ارزیابی هر ساله توسط سازمان برنامه و بودجه استان ایلام در نگاه کن سیستم های اجرایی انجام می شود، طی این فرایند سازمان ها بر اساس 6 برنامه عمومی ازجمله مهندسی نقش ساختار دولت الکترونیک و هوشمند سازی اداری، خدمات عمومی در محیط رقابتی، صیانت از حقوق مردمان و تندرست اداری و همچنین 4 شاخص اختصاصی ازجمله تامین آب شرب روستاها، مدیریت مصرف و پایش کیفی آب شرب ارزیابی می شود.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام نقل کرد: بر این اساس شرکت آب و فاضلاب روستایی ایلام در نگاه کن 48 دستگاه اجرائی مقام نخست را کسب کرده است.

****با تشکر از حسن انتخاب شما****

نگارش از: به‌آفرين ژ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اين شرح بی‌نهايت کز زلف يار گفتند ««« »»» حرفيست از هزاران کاندر عبارت آمدآبفار ایلام در بین 48 دستگاه اجرائی استان مقام اول را کسب کرده است


TT / 49 --- TP / 20%

گردآوری شده توسط : به‌آفرين ژ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اجرائی
برچسب ها : مقام , آبفار

مطالب مرتبط