«آخرین داستان» توسط بازیگران حرفه ای سینما دوبله می شود

«آخرین داستان» توسط بازیگران حرفه ای سینما دوبله می شود

خبرگزاری فارس: «آخرین قصه» توسط هنرپیشگان حرفه‌ای سینما برگردان می‌شود

فیلم انیمیشن «آخرین قصه» با موضوع قصه ضحاک مراحل تدوین را سپری می‌کند و برای جان بخشی به شخصیت‌ها از هنرپیشگان حرفه‌ای سینما استفاده می‌شود.

اشکان رهگذر نگارنده و کارگردان فیلم انیمیشن «آخرین قصه» درباره روند تولید فیلم به خبرنگار سینمایی خبرگزاری فارس نقل کرد: 80 درصد از تولید فیلم انجام شده است. فیلم در بر می داری چهار شخصیت محوری است و 12 شخصیت تعیین کننده دارند. قصه فیلم اواخر حکومت جمشید تا پایان حکومت ضحاک را در 120 دقیقه روایت می کند.

وی در ادامه نقل کرد: هم اینک کریستف رضاعی در حال تحقیق موسیقی نواحی است برخی از موزیکهای نواحی به فراموشی سپرده شده که با تحقیقات گسترده ایشان بخش مغفول مانده موسیقی نواحی و مخلوط آن با موسیقی ارکسترال را شاهد خواهیم بود. موسیقی در این اثر از اهمیت زیادی برخوردار است.

رهگذر درباره جان بخشی به شخصیت های قصه نقل کرد: از هنرپیشگان حرفه ای سینما برای برگردان و جان بخشی به شخصیت ها بهره خواهیم گرفت.

کارگردان این اثر تحسین شده در فستیوال بین المللی فیلم کن فرانسه نقل کرد: تولید اثر امیدواریم در ۶ ماه نخست سال به اتمام برسد یکی دو ماه هم مراحل پس تولید به طول خواهد انجامید.

وی درباره تکنیک فیلم نقل کرد: در ساخت فیلم از تکنیک دو بعدی و دیجیتال بهره گرفته شده و بخش های اصلی ای از فیلم نیاز به تکنیک جلوه های بصری دارد که مسئولیت دپارتمان این بخش بر عهده علیرضا مالمیری است.

__________________________________

تهیه و تدوین: سميرا د.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ از دولت عشق تو سليمانی شد
««« »»»
يعنی از وصل تواش نيست بجز باد به دست

«آخرین داستان» توسط بازیگران حرفه ای سینما دوبله می شود

TT / 46 — TP / 20%

نظر دهید