په په: تا آخرین لحظه منتظر تماس رئال مادرید می مانم

په په: تا آخرین لحظه منتظر تماس رئال مادرید می مانم

مدافع پرتغالی کهکشانی‌ها با اعلام اینکه این باشگاه هنوز تلاشی برای تمدید قرارداد روبه‌پایان وی انجام نداده است، از تمایل خود برای ماندن در سانتیاگو برنابئو تا پایان دوران بازیگری‌اش خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، په په می گوید که برای عقد قراردادی جدید با رئال مادرید تا آخرین لحظه منتظر تماس مسئولان این باشگاه خواهد ماند. قرارداد په په در پایان این فصل تمام می شود و این بدان معناست که در صورت عدم توافق طرفین برای تمدید قرارداد، این بازیکن پرتغالی در ماه ژانویه می تواند با مشتریانش وارد مذاکره شود.

رئالی ها تا الان هیچ تمایلی برای عقد یک قرارداد جدید با په په نشان نداده اند، اما او می خواهد تا آخرین زمان ممکن صبر کند، چون برنامه اش این است که در سانتیاگو برنابئو با فوتبال خداحافظی کند.

په په پس از پیروزی 5 بر یک رئال مادرید برابر لژیا ورشو در لیگ قهرمانان اروپا، گفت: من در مورد قراردادم آسوده خاطر هستم. می خواهم به رئال مادرید کمک کنم، باشگاهی که واقعاً دوستش دارم. من نگران نیستم، چون نوبت من هم خواهد رسید. امیدوارم که باشگاه با من تماس بگیرد تا مسائل را حل کنیم. آنهایی که در باشگاه هستند می دانند که رئال خانه من است و تا آخرین ثانیه منتظر تماسش می مانم. هدف من این است که در رئال مادرید بازنشسته شوم.

په په درباره پیروزی رئال برابر لژیا ورشو هم اظهار داشت: خوب بازی کردیم و حریف را دستکم نگرفتیم. مثل همیشه می خواستیم گل های زیادی را به ثمر برسانیم. همه آنها، همه کسانی که در ترکیب بودند کارشان را فوق العاده انجام دادند. ما اینجا در مادرید تیمی بسیار کامل داریم.

- با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى نماييد -

گردآوری توسط : بهمن ط.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

علاج ضعف دل ما به لب حوالت کن ««« »»» که اين مفرح ياقوت در خزانه توستپه په: تا آخرین لحظه منتظر تماس رئال مادرید می مانم


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : بهمن ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : تماس , رئال , مانم , منتظر

مطالب مرتبط