آخرین گلزن سپاهان برابر تیره جامگان در فولادشهر

آخرین گلزن سپاهان برابر سیاه جامگان در فولادشهر

مهدی شریفی، بازیکن فصل گذشته تیم فوتبال سپاهان، فصل گذشته و در دیدار برابر سیاه‌جامگان زننده تنها گل این تیم در آن دیدار شد.

به گزارش "ورزش‌سه"، جمعه هفته جاری سپاهان در نهمین دیدار خود باید به مصاف تیم مشکی جامگان از مشهد برود و فرهاد کاظمی بار دیگر با سیاه‌جامگان به ورزشگاه فولاد شهر بازخواهد گشت. 24 مهرماه سال 94 تیم مشکی جامگان مهمان سپاهان اصفهان بود که آن دیدار در پایان با تساوی یک بر یک به پایان رسید. گل سپاهان را مهدی شریفی روی همکاری آقای علی کریمی و رسول نویدکیا و در نهایت سانتر نویدکیا (که با اشتباه محسن فروزان و ضربه سر شریفی همراه شد) به ثمر رساند، تا این تیم در دقایق انتهایی نیمه نخست از رقیب خود قبل بیفتد؛ البته در نیمه دوم شاگردان کاظمی، کار را به تساوی کشیدند تا بازی در پایان با تساوی خاتمه پذیرد. بازی برگشت دو تیم در مشهد هم با پیروزی یک بر صفر شاگردان استیماچ به پایان رسید.

مهدی شریفی، یکی از ستاره های تیم سپاهان در لیگ پانزدهم بود که در میانه فصل و به خاطر خدمت سربازی ناچار به ترک سپاهان و پیوستن به تراکتورسازی شد. مصدومیتی که برای شریفی رخ داد، او را از شرایط آرمانی که در ابتدای فصل گذشته داشت، راند و بعد از بازگشت به میادین، با حضور رقیبان فرصت طلب در تراکتورسازی، هنوز قادر نبوده جایگاه ثابتی در این تیم برای خود دست و پا کند.


****************************

متن از : كيانا ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آدمی در عالم خاکی نمی‌آيد به دست ««« »»» عالمی ديگر ببايد ساخت و از نو آدمیآخرین گلزن سپاهان برابر تیره جامگان در فولادشهر


TT / 22 --- TP / 9%

گردآوری شده توسط : كيانا ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : گلزن
برچسب ها : سیاه , سپاهان , جامگان , فولادشهر

مطالب مرتبط