آغاز اجرای طرح نظام ملی آدرس گذاری در رامهرمز

آغاز اجرای طرح نظام ملی آدرس گذاری در رامهرمز

رئیس اداره پست رامهرمز گفت: اجرای نقش نظام ملی آدرس‌گذاری در این شهرستان در حال انجام است.

رامین آرپناهی امروز در مصاحبه با خبرنگار فارس در رامهرمز بیان کرد: اصلیترین موضوع در دست اقدام این اداره اجرای نقش نظام ملی آدرس قرار دهی یا به واژه ای (Gnaf) است که هم اکنون تمام اماکن شهری فهرست برداری و در مرحله اجرای نقش هستند.

وی ادامه داد: این نقش مهم شامل کدپستی مکان، طبقه بندی مشاغل و سماک (سامانه یکپارچه املاک) را پوشش می دهد.

رئیس اداره پست شهرستان رامهرمز تصریح کرد: این نقش در 14 تیرماه سال جاری به عنوان نقش اقتصاد مقاومتی شناسانده شد که با اجرای آن باعث افزایش بهره وری، کاهش مخارج، حذف دوباره کاری و فرآورده های جعلی، تندرست اداری و سالم سازی اقتصادی می شود.

وی اضافه کرد: بر اساس حکم ریاست جمهوری، شرکت ملی پست به عنوان متولی و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل پست به عنوان رئیس کارگروه نقش منصوب و در سطح استان ها استانداران رئیس کارگروه هستند.

آرپناهی تاکید کرد: تجمیع اطلاعات جاای در کشور، اتصال اطلاعات جاای به نقشه های پارسل بندی که در اختیار ثبت اسناد و شهرداری هاست بخشی از این نقش است.

رئیس اداره پست رامهرمز در پایان گفت: ایجاد رابطه بر خط در بستر عالی برای تبادل اطلاعات نگاه کن دستگاهی، ایجاد سرویس های مبتنی بر اطلاعات مکان بر اساس نیاز سیستم ها و مردمان از اصلیترین اهداف این نقش است.

-ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

نگارنده: فرنوش ج.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از لبت شير روان بود که من می‌گفتم ««« »»» اين شکر گرد نمکدان تو بی چيزی نيستآغاز اجرای طرح نظام ملی آدرس گذاری در رامهرمز


TT / 34 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : فرنوش ج.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : آدرس
برچسب ها : رامهرمز

مطالب مرتبط