آغاز ارسال اولین بسته فیلم های اکران مردمی جشنواره عمار

آغاز ارسال اولین بسته فیلم های اکران مردمی جشنواره عمار

خبرگزاری فارس: آغاز ارسال اولین بسته فیلم‌های اکران مردمی فستیوال عمار

در فاصله وقتی بیش از دو ماه مانده به هفتمین فستیوال مردمی فیلم عمار، ارسال اولین بسته‌ اکران مردمی این رویداد فرهنگی- سینمایی به اکران‌کنندگان نقاط مختلف کشور از ابتدای هفته آینده آغاز می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، در فاصله وقتی بیش از دو ماه مانده به هفتمین فستیوال مردمی فیلم عمار، ارسال اولین بسته اکران مردمی این رویداد فرهنگی- سینمایی به اکران کنندگان نقاط مختلف کشور از ابتدای هفته آینده آغاز می شود.

بر اساس اعلام روابط عمومی این فستیوال، از شنبه، نخست آبان ماه، علاوه بر آثار رسیده به هفتمین فستیوال عمار شامل فیلم، نماهنگ و اقلام تبلیغی، تعدادی از آثار منتخب بخش نگاه کن الملل فستیوال و آثار ادوار قبلی که تاکنون وارد شبکه اکران مردمی نشده اند، در قالب این بسته ها توزیع می شوند.

بنابرین گزارش، تا زمان شروع هفتمین دوره این رویداد فرهنگی- سینمایی، دیگر بسته های اکران مردمی فستیوال نیز در اختیار فعالان مردمی قرار می گیرد و به این ترتیب دو ماه قبل از آغاز به کار مجلسی دوره تازه فستیوال عمار، آثار رسیده در نقاط مختلف کشور به نمایش در می آیند.

نمایشهای مردمی یکی از ارکان عمده فستیوال عمار است که با تلاش فعالان فرهنگی و نیروهای خودجوش مردمی در سر تا سر کشور و در نقاط گوناگونی اعم از مسجد، مدرسه، دانشگاه، پارک، حوزه علمیه، زندان، پایگاه بسیج، منازل، تالارهای نمایش، تالار عروسی، اتوبوس، قطار و با بهره گیری از امکانات موجود (ویدئو پروژکتور، تلویزیون، کامپیوتر و…) به انجام رسانده میشود.

تمامی فعالان فرهنگی، نیروهای خودجوش مردمی و اقشار مختلف، قادر هستند از طریق مراجعه به تارنمای AmmarFest.ir به عنوان اکران کننده فستیوال نام نویسی کنند. همچنین کسانی که به اینترنت دسترسی ندارند، قادر هستند با ارسال نام شهر خود به همراه واژه «نام نویسی اکران» به سامانه اس ام اسی 30001801 به جمع اکران کنندگان مردمی هفتمین دوره فستیوال بپیوندند.

گفتنی است تکثیر یا اکران فیلم های فستیوال عمار، خارج از چارچوب اکران مردمی جایز نیست و اکران کننده موظف است بعد از هر اکران، گزارش آن را در قالب یک پیامک (نام شهر، نام محل اکران، زمان اکران و فیلم های اکران شده) به سامانه گفته شده ارسال کند.

***با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما عزيزان، يارى نماييد***

نگارنده: پاكناز ف.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چشم جادوی تو خود عين سواد سحر است
««« »»»
ليکن اين هست که اين نسخه سقيم افتادست

آغاز ارسال اولین بسته فیلم های اکران مردمی جشنواره عمار

TT / 62 — TP / 17%

نظر دهید