آغاز عملیات حضوری سرشماری نفوس و مسکن در ایران

آغاز عملیات حضوری سرشماری نفوس و مسکن در ایران

عملیات سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سراسر کشور آغاز شد و ماموران آمار از امروز به مدت یک ماه به درب منازل هموطنان مراجعه کرده و اطلاعات آماری آنان را دریافت می‌کنند.

به گزارش خبرنگار اجتمامی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، عملیات سرشماری عمومی نفوس و مسکن از سوم مهرماه به صورت اینترنتی در سراسر کشور آغاز شده بود که این روند از ظهر امروز (چهارشنبه 28 مهرماه) به صورت حضوری و به مدت یک ماه انجام می گیرد.

مراسم افتتاحیه عملیات سرشماری عمومی نفوس و مسکن با حضور امیدعلی پارسا رئیس مرکز آمار ایران، مدیران استان تهران و صدها تن از آمارگیران کشور در فرهنگسرای اندیشه آغاز شد.

آمارگیران با مراجعه به درب منازل هموطنان اطلاعات آماری را از آنها دریافت خواهند کرد و تمامی مردم نیز موظف هستند تا پرسشهای آمارگیران را بطور صحیح پاسخ دهند.

سرشماری اینترنتی نفوس و مسکن به صورت اینترنتی تا پایان روز جمعه 30 مهرماه سال 95 ادامه خواهد داشت و مردم می توانند اطلاعات خود را در سایت آمار ایران ثبت کنند.

--با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد--

گردآورنده : شاهرخ ت.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

از صبا پرس که ما را همه شب تا دم صبح ««« »»» بوی زلف تو همان مونس جان است که بودآغاز عملیات حضوری سرشماری نفوس و مسکن در ایران


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : شاهرخ ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اجتماعی
برچسب ها : سرشماری , مُسکن , عملیات , ایران , نفوس

مطالب مرتبط