آغاز مرحله تکمیل ظرفیت بدون آزمون مقطع کار شناسی دانشگاه پیام نور قم

آغاز مرحله تکمیل ظرفیت بدون آزمون مقطع کار شناسی دانشگاه پیام نور قم

رئیس دانشگاه پیام نور قم نقل کرد: پذیرش برای تکمیل ظرفیت بدون آزمون مقطع کار‌شناسی این دانشگاه که از ۲۶ مهرماه آغاز شده است تا ۲۴ آبان‌ماه ادامه دارد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قم به نقل از روابط عمومی دانشگاه پیام نور، محمد علی حسینی بیان کرد: داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در این دانشگاه اعم از داوطلبانی که در آزمون سراسری سال 95 دانشگاه‌ها نام نویسی کرده یا نکرده‌اند صرفا با اعمال سوابق تحصیلی می‌توانند برای نام نویسی اقدام کنند.

وی ادامه داد: نام نویسی از داوطلبان، در تمام مراکز و واحدهای دانشگاه پیام نور این استان انجام می‌شود و داوطلبان باید مدارک نکته نیاز را به هنگام نام نویسی در دست داشته باشند.

رئیس دانشگاه پیام نور قم نقل کرد: این دانشگاه با هدف همگانی کردن تعلیم مناسب و ارتقای سطح علمی و فرهنگی جامعه و همچنین تسهیل دسترسی همگان به فرصت‌های تعلیم مناسب در همه جا و همه زمان به وجود آمده و یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های تعلیم باز دنیا به شمار می‌رود.

حسینی همچنین کسب جایگاه نهم در رتبه بندی از سوی پایگاه استنادی علوم دنیا اسلام و نیز قبولی حدود 30هزار دانش یاد گرفته این دانشگاه در مقطع کار‌شناسی ارشد دانشگاههای دولتی را از موفقیت‌های اخیر دانشگاه پیام نور اعلام کرد.

**پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود**

نگارش: رامين ژ.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دگر ز منزل جانان سفر مکن درويش ««« »»» که سير معنوی و کنج خانقاهت بسآغاز مرحله تکمیل ظرفیت بدون آزمون مقطع کار شناسی دانشگاه پیام نور قم


TT / 37 --- TP / 18%

گردآوری شده توسط : رامين ژ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تکمیل
برچسب ها : آزمون , مقطع

مطالب مرتبط