آقای فانی تو خودت استعفا داده ای خبر نداری!

آقای فانی تو خودت استعفا داده ای خبر نداری!

با نامه‌ای که امروز فانی به رئیس‌جمهور نگاشت و از اعلام امادگی خود برای حضور در نشست استیضاح و پاسداری از عملکردش نگاشت، معلوم شد در واقعیت موضوع استعفا نیست بلکه عزل است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس ، طی چندین روز پیش که شایعه استعفای یکباره سه تن از وزرا آنهم نه وزرای اقتصادی که وزرای اجتماعی و فرهنگی مطرح شد، همگی منتظر بودند علت استعفای این افراد را بشنوند.

عصر روز پیش خبر استعفای اقایان جنتی و گودرزی رسانه ای شد، اما همچنان تکلیف نفر سوم در هاله ای از ابهام بود هر چندین رسانه های حامی دولت اخبار غیررسمی از پذیرش استعفای فانی توسط روحانی دم می زدند اما با نامه ای که امروز فانی به رئیس جمهور نگاشت و از اعلام امادگی خود برای حضور در نشست استیضاح و پاسداری از عملکردش نگاشت، معلوم شد در واقعیت موضوع استعفا نیست بلکه عزل است.

حال این که چرا به یکباره سه وزیر آنهم در یک روز و بدون اعلام قبلی باید برکنار شوند و عزل آنان نیز استعفا جلوه داده شود، موضوعی است که دولت پاسخگو باید در این خصوص به افکار عمومی پاسخ دهد.

دولت قادر هست در برخورد پادگانی حتی تمام وزرا را در یک ساعت برکنار کند اما بی شک اقنای افکار عمومی به سادگی عزل امکان پذیر نیست.

_________________________________

گردآوری از : فرداد ط.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سرود مجلست اکنون فلک به رقص آرد ««« »»» که شعر حافظ شيرين سخن ترانه توستآقای فانی تو خودت استعفا داده ای خبر نداری!


TT / 23 --- TP / 10%

گردآوری شده توسط : فرداد ط.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استعفا
برچسب ها : فانی , خودت

مطالب مرتبط