آمادگی سینا صنعت ایذه برای حضور در دور دوم لیگ بر تر کشتی کشور

آمادگی سینا صنعت ایذه برای حضور در دور دوم لیگ بر تر کشتی کشور

تیم کشتی فرنگی سینا صنعت ایذه برای حضور در دور دوم مسابقات لیگ بر‌تر کشتی به این مسابقات اعزام شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از ایذه، مسابقات لیگ خوبتر کشتی باشگاه های کشور در مرحله دوم از روز جمعه به میزبانی تهران به انجام رسانده خواهد شد و تیم ها برای تثبیت حضور خود در لیگ جهانی به مصاف هم خواهند رفت.
تیم سینا صنعت ایذه به عنوان یکی از نمایندگان استان خوزستان که همواره امید نخست این استان در لیگ خوبتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور تلقی شده است این بار نیز برای کسب افتخاری دیگر پا در عرصه این رقابت ها قرار داده است.
ملک محمد بویری در این ارتباط در مصاحبه با خبرنگار فارس در ایذه با اشاره به آمادگی تیم سینا صنعت برای حضور در این رقابت ها بیان کرد: این تیم ایذه ای همواره نمایان کرده است که به عنوان یک نماینده شایسته و توانمند برای استان خوزستان و کشتی این دیار تلقی میشود.
وی اضافه کرد: این تیم بار دیگر با حمایت های علی بابا احمدپور مدیرعامل خود به عنوان یکی از نمایندگان استان خوزستان در این دوره از مسابقات حضور خواهد یافت.
سرمربی تیم کشتی سینا صنعت ایذه در لیگ خوبتر کشتی فرنگی باشگاه های کشور ادامه داد: ما برای حضور در این دوره از رقابت ها نیازمند هیچ توجه مالی نیستیم و تنها خواسته ای که از مسؤولان و مردمان ورزش دوست شهرستان داریم توجه و نگاه معنوی و حمایتی این افراد است.
بویری ابراز امیدواری کرد: با توجه به آمادگی بالای تیم برای حضور در این مسابقات، انتظار داریم بتوانیم با کسب نتایج دلخواه باز هم نام کشتی این شهرستان را در سطح یک ورزش کشور شناسانیم.
بر اساس این گزارش، تیم سینا صنعت ایذه با مخلوطی از ورزشکاران بومی و غیربومی در این مسابقات حضور خواهد یافت.
در وزن 59 کیلوگرم داریوش مقصودی و رومن آمویان، در وزن 66 کیلوگرم محمد امین احمدپور و علی ارسلان، در وزن 71 کیلوگرم وارشام بورانیان و امید محمودی، در 75 کیلوگرم فرشاد رستمی کیا، در 80 کیلوگرم کیوان رضایی و میلاد خسروی، در 85 کیلوگرم سامان عزیزی، در 98 کیلوگرم امیر حسین حسینی و صمد کاظمی و در 130 کیلوگرم مهدی علیاری حضور دارند.
حمید رضا حیدری زاده، حمید رضا حبیبی و بابک ولی محمدی به عنوان مربی، ملک محمد بویری به عنوان سرمربی، سامان احمدپور به عنوان سرپرست و وحید اورکی نیا با عنوان مدیر روابط عمومی در این تیم انجام وظیفه خواهند کرد.

***********************************

گردآوری از: فرامرز س.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پايه نظم بلند است و جهان گير بگو ««« »»» تا کند پادشه بحر دهان پرگهرمآمادگی سینا صنعت ایذه برای حضور در دور دوم لیگ بر تر کشتی کشور


TT / 39 --- TP / 9%

گردآوری شده توسط : فرامرز س.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : صنعت
برچسب ها : سینا , ایذه

مطالب مرتبط