آمادگی نیروهای مسلح جرأت و تفکر تجاوز به جمهوری اسلامی را از دشمن می گیرد

آمادگی نیروهای مسلح جرأت و تفکر تجاوز به جمهوری اسلامی را از دشمن می گیرد

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش صبح امروز با حضور در منطقه رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی در جمع مسئولین این رزمایش حضور کشف کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، حجت الاسلام آل هاشم، رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ارتش صبح امروز با حضور در منطقه رزمایش اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت نیروی هوایی در جمع مسئولین این رزمایش حضور کشف کرد.

وی در جمع خبرنگاران حاضر در منطقه رزمایش با اشاره به این که فرمان آیت الله سید علی خامنه ای مبنی بر آمادگی نیروهای مسلح برای مقابله با دشمنان و تهدیدهای احتمالی آنها برگرفته از دستورات الهی است، اضافه کرد: الحمدلله نیروهای مسلح ما روز جدید و با توجه به فرامین الهی و تاکیدات فرماندهی معظم کل قوا از آمادگی بیشتری برخوردار می شوند.

وی در ادامه اضافه کرد: رزمایش بزرگ اقتدار هوایی فدائیان حریم ولایت که توسط نیروی هوایی به انجام رسانده میشود در راستای همین آمادگی ها می باشد. رزمایشی که دوستان ما را امیدوار و دشمنانمان را ناامید می نماید.

نماینده ولی فقیه در ارتش همچنین نقل کرد: این طوری رزمایشها قطعاً در روحیه کارکنان نیروی هوایی بویژه خلبانان جوان این نیرو تأثیر به سزایی داشته و آنها را در جهت آمادگی همیشگی کمک می نماید.

حجت الاسلام آل هاشم اضافه کرد: آیت الله سید علی خامنه ای در دیدار سال گذشته خود با رئیس جمهور یکی از کشورهای همسایه فرمودند: تنها راه دفع شر استکبار و صهیونیسم فاسد، ایستادگی و مقاوت است که البته این ایستادگی الزاماتی دارد که یکی از آنها آمادگی نیروهای مسلح می باشد.

__________________________________

تهیه و تدوین : آوا ع.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ مدار اميد فرج از مدار چرخ ««« »»» دارد هزار عيب و ندارد تفضلیآمادگی نیروهای مسلح جرأت و تفکر تجاوز به جمهوری اسلامی را از دشمن می گیرد


TT / 46 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : آوا ع.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : جرأت
برچسب ها : مسلح , تجاوز , تفکر , دشمن , جمهوری

مطالب مرتبط