آملی ها در مرحله اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن ۵۰ درصد مشارکت داشتند

آملی ها در مرحله اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن ۵۰ درصد مشارکت داشتند

فرماندار ویژه آمل از میزان مشارکت بیش از ۵۰ درصدی مردم این شهرستان در سامانه سرشماری نفوس و مسکن ۹۵ خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آمل، معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل از میزان مشارکت بیش از 50 درصدی مردم این شهرستان در سامانه سرشماری نفوس و مسکن 95 خبر داد.

احمد منفرد با اشاره به آخرین نتیجه سرشماری تا 26 مهرماه در کشور بیان کرد: آخرین آمار سرشماری تا بامداد امروز در کل کشور بیش از 8 میلیون و 385 خانوار با جمعیت 28 میلیون و 220 هزار نفر گزارش شده است.

وی با بیان اینکه با توجه به بعد خانوارها ثبت نام های اینترنتی با برآورد جمعیتی 32.55 درصد و به لحاظ جمعیت 35.21 در کشور بوده است، افزود: استان مازندران نیز نسبت به میانگین کشوری رتبه بالاتری دارد که بعد از استان های سمنان و بوشهر در جایگاه سوم کشور قرار گرفته است.

احداث المان روگذر میدان هزارسنگر با فرهنگ آمل

معاون استاندار و فرماندار ویژه آمل گفت: المان پروژه بزرگ پل روگذر میدان هزارسنگر آمل با فرهنگ این شهرستان احداث شود.

احمد منفرد با بیان اینکه برای ساخت پل روگذر میدان هزارسنگر باید از چند جهت مورد بازبینی و بررسی دقیق صورت گیرد، بیان کرد: در این پروژه باید به مکان، قرارگیری و نام میدان مورد توجه قرار گیرد چرا که میدان هزارسنگر جزو وسیع ترین میادین شهری آمل شناخته می شود.

وی افزود: این میدان در یک چشم انداز بسیار زیبا انتظار می رود در زمان احداث نماد یا المانی در این میدان ساخته شود حتی اگر جایگاه نصب این المان مورد اهمیت واقع نشود.

آمادگی شهرداری آمل بر اجرای عملیات پل های روگذر میدان هزارسنگر

شهردار آمل از آمادگی شهرداری آمل از آغاز عملیات اجرایی پل های روگذر میدان هزارسنگر این شهرستان خبر داد.

احمد امیرسلیمانی با بیان اینکه برای اجرای عملیات پل روگذر هزارسنگر قرارداد دومین پیمانکار انجام شده است، افزود: در اجرای این پروژه اگرچه ممکن است جابه جایی المان فکری را مشغول کنند اما نمی خواهیم مانعی بر اجرای پروژه شود.

وی ادامه داد: مدیریت شهری آمل در این پروژه بسترسازی لازم و آغاز آن را برای اجرای این عملیات در اختیار پیمانکار قرار می دهد.

اعزام دانش آموزان دختر آملی به مناطق جنگی غرب کشور

مدیر آموزش و پرورش آمل از اعزام 217 دانش آموز دختر این شهرستان به منطقه جنگی غرب کشور خبر داد.

عباس مرزبند در حاشیه نخستین اعزام دانش آموزان این شهرستان واقع در سپاه ناحیه آمل بیان کرد: با هماهنگی آموزش و پرورش، بسیج دانش آموزی و سپاه ناحیه آمل نخستین اعزام دانش آموزان شهرستان آمل به منطقه جنگی غرب و جنوب آغاز شده است.

وی با بیان اینکه در این اعزام 217 دانش آموز دختر به همراه فرهنگیان، یک اکیپ پزشکی و نیروهای بسیجی راهی منطقه غرب کشور شدند، گفت: این دانش آموزان از مقطع متوسطه دوم بوده که توسط شش دستگاه اتوبوس اعزام شدند.

*ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد*

گردآوری توسط: اردوان ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

روی تو کس نديد و هزارت رقيب هست ««« »»» در غنچه‌ای هنوز و صدت عندليب هستآملی ها در مرحله اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن ۵۰ درصد مشارکت داشتند


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : اردوان ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : سرشماری , اینترنتی , مُسکن , آملی , نفوس

مطالب مرتبط