آموزشهای رعایت ایمنی در استفاده از گاز به مردم اردبیل ارائه می شود

آموزشهای رعایت ایمنی در استفاده از گاز به مردم اردبیل ارائه می شود

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: برای کاهش خطرات ناشی از گاز آموزشهای رعایت ایمنی در استفاده از گاز به مردم استان اردبیل ارائه می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل٬ فیروز خدائی ظهر امرو در جلسه بررسی وضعیت ایمنی گاز طبیعی در اردبیل اظهار داشت: رعایت مصرف ایمنی و بهینه از گاز طبیعی بر همگان امری لازم و ضروری است و انتظار می رود تمامی اقشار مختلف مردم برای تحقق این امر اهتمام ویژه ای داشته باشند تا بتوانیم تا حد امکان از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری کنیم.

وی افزود: همه ساله با شروع فصلهای سرد شاهد بروز حوادث و اتفاقات ناگواری بوده ایم که با وجود توصیه ها و تذکرات ایمنی متاسفانه به صورت مکرر انجام می شود و پیامدهای ناگواری به دنبال دارد که انتظار می رود با رعایت نکات ایمنی به صورت همه جانبه بتوانیم از وقوع حوادث ناگوار در سطح استان اردبیل جلوگیری کنیم.

مدیرعامل شرکت گاز استان اردبیل گفت: هم اکنون با ورود سامانه هوای سرد شاهد وزش بادهای شدیدی در سطح استان اردبیل هستیم که توصیه می شود که هموطنان حتما در پشت بامها علاوه بر رعایت ارتفاع یک متری دودکشها از کلاهکهای H شکل برای جلوگیری از برگشت گازهای سمی و کشنده به داخل خانه استفاده کنند.

فیروز خدائی بیان کرد: در حال حاضر طبق روال سالهای گذشته برنامه های آموزشی و پیشگیرانه برای ارائه مطالب مفید آموزشی توسط همکاران واحد HSE با حضور در مساجد و مدارس در دستور کار قرار گرفته تا بتوانیم مسائل ایمنی را به صورت جدی تر برای مردم تفهیم کنیم.

وی اظهار کرد: مشارکت و همکای صدا و سیما در رابطه با اطلاع رسانی نکات ایمنی به مردم حائز اهمیت بسیار است که از طریق ساخت کلیپها و مستندها همه ساله انجام می شود و ما امیدواریم از این پس شاهد هیچ گونه پیشامدهای نگران کننده در سطح استان اردبیل نباشیم.

****************

مطلب از : پيمان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چه قيامت است جانا که به عاشقان نمودی ««« »»» دل و جان فدای رويت بنما عذار ما راآموزشهای رعایت ایمنی در استفاده از گاز به مردم اردبیل ارائه می شود


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : پيمان ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : ارائه

مطالب مرتبط