آموزه های قرآنی منتشر شد

آموزه های قرآنی منتشر شد

حوزه / بیست وسومین شماره دوفصلنامه : علمی پژوهشی آموزه های قرآنی به صاحب امتیازی دانشگاه علوم اسلامی رضوی و مدیر مسئولی حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر فرزانه چاپ و انتشار داده شد .

به گزارش سرویس علمی فرهنگی خبرگزاری «حوزه» ،دوفصلنامه آموزه های قرآنی از پاییز و زمستان ۱۳۸۹ کامیاب به اخذ درجه علمی پژوهشی از کمیسیون بررسی نشریات کشور (وزارت علوم) گردید.

فرایند بوجود آیی نظام عمل صالح از منظر قرآن و روایات ، تبیین حقیقت عمل در قرآن با تکیه بر دیدگاه علامه طباطبایی(ره) ، الگویی قرآنی برای سنجش دینداری در کشورمان ،نگاهی قرآنی به نقش الگو در تربیت اقتصادی فرزندان و معناشناسی واژۀ «مجنون» در قرآن مجید ازجمله عناوین این شماره از نشریه است .

همچنین قاعدۀ «تصویرپردازی هنری سیّد قطب»، به تفکیک سوره های مکّی و مدنی، با محوریت سوره های مدّثّر و منافقون ،مکالمه ی خداوند با جهنّم؛ حقیقت یا تمثیل و عارضه های اندیشه های اخباریان در حوزۀ پژوهش های قرآنی از دیگر مطالبی است که در این نشریه به چشم می خورد .

علاقمندان به اشتراک نشریات علمی پژوهشی دانشگاه قادر هستند مبلغ اشتراک مجله به مبلغ سالانه ۱۰۰۰۰۰ریال را برای هر مجله به صورت علی الحساب به حساب جاری جام شماره ۶۵۰۵۸۳۷۳۸۲ بانک ملت شعبه آستان قدس رضوی کد ۱/۴۹۴۱ به نام دانشگاه علوم اسلامی رضوی واریز کنند و اصل فیش و فرم اشتراک را به نشانی مشهد صندوق پستی ۴۶۱- ۹۱۷۳۵ ارسال و یا به شماره ۰۵۱۳۲۲۵۲۳۵۲ فاکس و یا به ایمیل دانشگاه ارسال نمایید. و یا از طریق سایت magiran اقدام به اشتراک آنلاین نمایند.

همچنین نرم افزار سامانه مجلات که شامل تمامی مجلات علمی پژوهشی دانشگاه علوم اسلامی رضوی از ابتدای انتشار تا تاریخ خواست با قیمت ۳۰۰۰ تومان آماده ارسال می باشد.

این نرم افزار شامل حداقل ۴۸۰ مقاله علمی است که در پایان هرسال بروزرسانی می گردد.

شماره تلفن رابطه با فصلنامه : علمی پژوهشی آموزه های قرآنی : ۰۵۱۳۲۲۳۰۷۷۲ فکس: ۰۵۱۳۲۲۳۰۷۷۲

پاسخگوی مخاطبان است .

**لطفا نظر دهيد**

نگارش: شاهرخ ت.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دوش ديدم که ملايک در ميخانه زدند
««« »»»
گل آدم بسرشتند و به پيمانه زدند

آموزه های قرآنی منتشر شد

TT / 28 — TP / 8%

نظر دهید

لطفا جواب سئوال زیر را بدهید *