نفت – ذوب آهن؛ جای خالی یحیی گل محمدی

نفت – ذوب آهن؛ جای خالی یحیی گل محمدی

دو تیم در حالی مقابل هم صف آرایی می کنند که این بار دیگر خبری از سرمربی سابق شان نیست تا جای خالی اش احساس شود.

به گزارش "ورزش سه"، نفت و ذوب آهن با شرایطی کاملا متفاوت عصر فردا جدالی حساس را به انجام خواهند رساند. مصافی که برخلاف چندین سال گذشته یحیی گل محمدی دیگر نقشی در آن نخواهد داشت تا جای خالی اش کاملا احساس شود. فوت شدی که تجربه نشستن روی نیمکت هر دو تیم و موفقیت های زیادی را داشت و همواره مضمون نخست این مصاف قلمداد می شد.


یحیی پیش از اینکه به اصفهان کوچ کند و هدایت ذوب آهن را در دست بگیرد، دو فصل هدایت نفت را برعهده داشت و با این تیم سهمیه آسیا را کسب کرد، روزهایی که نفت با این مربی فوتبال خوشگل و تماشاگرپسندی را به اکران قرار میداد. با این عملکرد باشگاه اصفهانی به مشتری پر و پا دارو این مربی مبدل شد.


پس از آن یحیی راهی ذوب آهن شد و دو فصل و اندی هم هدایت این تیم اصفهانی را در دست گرفت و در این مدت هر بار جلوی نفت شاگردانش را به میدان فرستاد؛ همینطور نتایج قابل قبولی کسب کرد از جمله فینال جام حذفی دو فصل پیش که با نتیجه قاطع نفت را با منصوریان غلبه کرد و اولین قهرمانی اش را آزمود. با اختلافات پیش آمده میان گل محمدی و مدیریت باشگاه ذوب آهن، او از سمتش کنار رفت تا این بار جنگ نفت و ذوب آهن بدون او به انجام رسانده شود؛ مکانی که دوست کهنه یحیی، علی دایی باید با دستیار سابق گل محمدی و سرمربی تازه مجتبی حسینی مچ اندازی کند. آن هم پس از شکست پرگل و پرحاشیه برابر پرسپولیس.


-انتها-

تهیه کننده : كتايون ب.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جمال يار ندارد نقاب و پرده ولی ««« »»» غبار ره بنشان تا نظر توانی کردنفت – ذوب آهن؛ جای خالی یحیی گل محمدی


TT / 38 --- TP / 13%

گردآوری شده توسط : كتايون ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : یحیی
برچسب ها : محمدی

مطالب مرتبط