اپل آیفون 8؛ ساندویچی از جنس شیشه و استیل (2 عکس)

آیفون 8؛ ساندویچی از جنس شیشه و استیل

اخیراً گزارشات جدید از جزییات دیزاین کلی آیفون‌های جدید اپل توسط منبع معتبر DigiTimes منتشر شده که در ذیل می‌توانید از آن آگاه شوید.

با آغاز سال جدید میلادی پیروان اپل بیش از هر وقت دیگری بعد از مرگ استیوجابز چشم انتظار می باشند بار دیگر شاهد به کارگیری اختراع های جدید در آیفون برای میلاد ده سالگی این تولید باشند. تیم کوک رئیس اجرایی وقت اپل هم چندی پیش برای دهمین سالگرد آیفون نظر خود را درباره آینده این تولید این طور مخابره کرد: "در یک دهه گذشته آیفون استاندارد تلفن های همراه را عوض کرده و ما تازه کار را آغاز کرده ایم، چراکه خوب ترین ها هنوز در راهند." اینگونه سال جاری باید شاهد آیفون جدید با دیزاین کاملا جدید و فوق العلاده ای باشیم.

طبق گزارش جدید DigiTimes که روز پیش انتشار داده شد اپل برای ساخت آیفون جدید قید آلومینیوم را زده و در نظر دارد از شیشه تقویت شده و مستحکم درمقابل ضربات احتمالی در قاب پشتی و جلویی (صفحه اکران) و بین آن دو برای شاسی پیرامون از استیل ضدزنگ بهره گیرد. برای ساخت بدنه پیرامون آیفون جدید از استیل ضدزنگ بهره گرفته میشود که طی روند آهنگری ویژه مقدار مقاومت آن ازدیاد پیدا میکند و وقت و مخارج کمتری صرف ساخت آن می شود. پیش از این استیل ضدزنگ در محصولاتی مثل آیفون ۴ و اپل واچ بودیم اما اپل به خاطر چگالی بالای این فلز که منتهی به ازدیاد وزن آیفون می شود بر آن شد از آلومینیوم سری ۶۰۰۰ و ۷۰۰۰ بهره گیرد. اما به چشم مییاید امروزه شروط عوض شده و استیل ضد زنگ قادر بوده پتانسیل های زیاد تری برای ساخت اپل آیفونهای جدید داشته باشد. همچنین به خاطر افت ۳۰ الی ۵۰ درصدی فرایند CNC این فلز برای اپل هم به صرفه تر به پایان رسانده میشود.

عکس شماره 1 ⇩
عکس آیفون 8؛ ساندویچی از جنس شیشه و استیل

نظر خود را با ما و دیگر جی اس امی ها به اشتراک بگذارید

عکس شماره 2 ⇩
عکس آیفون 8؛ ساندویچی از جنس شیشه و استیل

****************************

متن از : ارژنگ ک.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در عين گوشه گيری بودم چو چشم مستت
««« »»»
و اکنون شدم به مستان چون ابروی تو مايل

اپل آیفون 8؛ ساندویچی از جنس شیشه و استیل (2 عکس)

TT / 90 — TP / 28%

نظر دهید