آینده کشور به تربیت درست و صحیح نسل جوان گره خورده است

آینده کشور به تربیت درست و صحیح نسل جوان گره خورده است

امام جمعه اردبیل گفت: آینده کشور به تربیت درست و صحیح نسل جوان گره خورده است، بنابراین باید با برنامه جلو برویم و اهداف تربیتی خود را به صورت علمی دنبال کنیم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، آیت الله سیدحسن عاملی عصر امروز در نشست با معاونان پرورشی و تربیت بدنی نواحی و مناطق استان اردبیل اظهار داشت: به منظور تربیت نسلی صالح و انقلابی باید آموزش و پرورش انقلاب تربیتی را به صورت ریشه ای شروع کند.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل تصریح کرد: امر تربیت ظریف، حساس و پیچیده است و این امر یکی از وظایف و رسالت هایی است که در کنار مسائل تعلیمی بر دوش آموزش و پرورش بوده و انتظار می رود در راستای تحقق تربیت صالح و شایسته نسل آینده نظام آموزش و پرورش انقلاب واقعی را آغاز کند.

وی با اشاره به محورها و اهمیت انقلاب تربیتی افزود: باید آخرین یافته های علمی را جست وجو و به دست آوریم تا تربیت مطلوب و صحیح اتفاق افتد چرا که با تکیه بر یافته های پیشین و بدون بهره مندی از علم روز نمی توان در رسیدن به اهداف تعیین شده به شایستگی عمل کرد.

نماینده مردم استان اردبیل در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد: آینده کشور به تربیت درست و صحیح نسل جوان گره خورده است، بنابراین باید با برنامه جلو برویم و اهداف تربیتی خود را به صورت علمی دنبال کرده و دانش آموزان و نسل آینده نظام را با این اهداف همسو کرد.

آیت الله عاملی با تاکید بر اهمیت تربیت دینی دانش آموزان و لزوم تلاش هر چه بیشتر آموزش و پرورش در این زمینه گفت: ما در وضعیت فعلی جامعه، باید عزم مان را به سوی تربیت فطری و دینی جزم کنیم تا بتوانیم انقلاب را به سرمنزل نهایی برسانیم و دشمنان را مایوس کنیم.

امام جمعه اردبیل اظهار کرد: از راه های مختلف و متناسب با مقتضیات زمان باید ابواب تربیت را به سوی نوجوان و جوان فراهم کنیم و اگر در این رابطه کوتاهی کنیم متحمل ضرر معنوی جبران ناپذیری خواهیم شد که نمی توان تبعات منفی و ناخوشایند آن را به راحتی جبران کرد.

-براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد-

تهیه کننده: فروزان گ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر از بهر دل زاهد خودبين بستند ««« »»» دل قوی دار که از بهر خدا بگشايندآینده کشور به تربیت درست و صحیح نسل جوان گره خورده است


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : فروزان گ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها :

مطالب مرتبط