اتاق فکر تخصصی اداره مشاوره آموزش و پرورش زنجان تشکیل می شود

اتاق فکر تخصصی اداره مشاوره آموزش و پرورش زنجان تشکیل می شود

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل تعلیم و پرورش استان زنجان گفت: اتاق فکر تخصصی اداره مشاوره اداره کل تعلیم و پرورش استان زنجان تشکیل می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از زنجان، محمود عباسی شامگاه چهارشنبه در جمع خبرنگاران بیان کرد: اتاق فکر تخصصی اداره مشاوره اداره کل تعلیم و پرورش استان زنجان تشکیل می شود.

وی با اشاره به این که در این اتاق از اندیشه افراد صاحب نظر بهره گرفته میشود، افزود: اساتید دانشگاه و مشاوران مجرب در این اتاق حضور کشف میکنند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل تعلیم و پرورش استان زنجان با اشاره به این که در این اتاق فکر مباحث اهمیتی می داری از جمله در زمینه مهارت های زندگی، مهارت مهار خشم، روش های افزایش اعتماد به نفس دانش آموزان و جرات نه نقل کردن مطرح خواهد شد، افزود: تربیت صحیح جنسی کودکان نیز از دیگر بخش های این مباحث است که به مرور در بخش های مرتبط اجرایی می شود.

عباسی با اشاره به این که سوال مهر رئیس جمهور طی سال جاری در رابطه با نفی خشونت و خاستگاه آن بوده است، عنوان کرد: تلاش شده برنامه های هفته بهداشت روان در سطح استان بر این موضوع تمرکز داشته باشد.

وی با اشاره به همکاری سایر سیستم ها در اجرای برنامه های این هفته افزود: دانشگاه علوم پزشکی، بهزیستی، نیروی انتظامی، اجلاس اولیا و مربیان در این زمینه همکاری ضروری را دارند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل تعلیم و پرورش استان زنجان خواستار همکاری سیستم ها در زمینه مهار و کاهش خشم و خشونت کلامی و رفتاری و مقابله با ناهنجاری های روانی شد.

عباسی با اشاره به این که از 24 تا 30 ماه مهر به عنوان هفته بهداشت روان نامگذاری شده است، خاطرنشان کرد: روز اول این هفته شنبه 24 ماه مهر به عنوان «تندرست روان و خودشکوفایی» نامگذاری شده است.

وی با بیان این که یکشنبه 25 مهر روز «تندرست روان و شادابی در زندگی» نام گرفته است، افزود: دوشنبه 26 ماه مهر روز «تندرست روان و پرهیز از خشونت» نامگذاری شده است.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل تعلیم و پرورش استان زنجان با اشاره به این که سه شنبه 27 ماه مهر روز «تندرست روان و زندگی اجتماعی» برگزیده شده است، خاطر نشان کرد: چهارشنبه 28 مهر نیز با عنوان «تندرست روان ، معنویت و حیاط طیبه» نامگذاری شده است.

عباسی با اشاره به این که پنج شنبه 29 ماه مهر به عنوان «تندرست روان، هوش احساسی و مشارکت جمعی» نامگذاری شده است، افزود: روز جمعه 30 ماه مهر نیز به عنوان «تندرست روان، خودآگاهی و خردمندی» نامگذاری شده است.

--- ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد ---

نگارش از : گيتی خ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بهای نيم کرشمه هزار جان طلبند ««« »»» نياز اهل دل و ناز نازنينان بيناتاق فکر تخصصی اداره مشاوره آموزش و پرورش زنجان تشکیل می شود


TT / 81 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : گيتی خ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : تخصصی
برچسب ها : تشکیل , مشاوره , اداره

مطالب مرتبط