اجرای طرح حیاط پویا در مدارس دماوند/ ورزش های وزنه برداری و پرورش اندام در دماوند تقویت می شوند

اجرای طرح حیاط پویا در مدارس دماوند/ ورزش های وزنه برداری و پرورش اندام در دماوند تقویت می شوند

کارشناس مسؤول تربیت‌بدنی اداره تعلیم و پرورش شهرستان دماوند از اجرای نقش حیاط پویا در مدارس این شهرستان گزارش کرد و گفت: ورزش‌های وزنه‌برداری و پرورش اندام در دماوند تقویت می‌شوند.

حمیدرضا پرنده امروز در حاشیه صعود مربیان تربیت بدنی به کوه تل کمر در مکالمه با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران در خصوص همایش ورزشکاران حسینی در هفته تربیت بدنی بیان کرد: این همایش با توجه به این که از 26 مهرماه تا دوم آبان ماه هفته تربیت بدنی نام قرار دهی شده است، به انجام رسانده شد.

وی افزود: برنامه امروز با حضور حدود 30 نفر از مربیان تربیت بدنی مدارس شهرستان دماوند با صعود به کوه تل کمر و جلسه ای در سالن ورزشی شهدای شهرک امامیه به انجام رسانده شد.

کارشناس مسؤول تربیت بدنی اداره تعلیم و پرورش شهرستان دماوند ادامه داد: در این نشست، مسائل و معضلات ساماندهی مربیان در مدارس نکته بحث قرار گرفت.

پرنده بیان کرد: شاهرخ حاجی، عضو شورای اسلامی شهر دماوند با حضور در این نشست، این اطمینان را به مربیان ورزشی داد تا در بحث افزایش امکانات تالارهای ورزشی ما را کمک رساند؛ مد نظر گیریم در سالن شهدای شهرک امامیه وزنه برداری و پرورش اندام را تقویت کنیم.

وی در خصوص مسابقات ورزشی در مدارس شهرستان دماوند خاطرنشان کرد: بحث حیاط پویا در مدارس برای سومین سال پیاپی در حال اجراست.

کارشناس مسؤول تربیت بدنی اداره تعلیم و پرورش شهرستان دماوند افزود: این مسابقات در اوایل سال تحصیلی در مدارس آغاز می شود و افراد انتخاب کرده در مدارس به منطقه راه خواهند یافت و به رقابت توجه میکنند.

پرونده افزود: برگزاری اینشکلی مسابقات در مدارس باعث شادمانی و انگیزه بیشتر برای دانش آموزان می شود.

**پيشنهادات شما براى ما بسيار مهم و سازنده خواهد بود**

نگارش: بنفشه ب.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن کس که اوفتاد خدايش گرفت دست ««« »»» گو بر تو باد تا غم افتادگان خوریاجرای طرح حیاط پویا در مدارس دماوند/ ورزش های وزنه برداری و پرورش اندام در دماوند تقویت می شوند


TT / 41 --- TP / 14%

گردآوری شده توسط : بنفشه ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : وزنه
برچسب ها : پویا , دماوند , مدارس , اندام , حیاط , ورزش

مطالب مرتبط