اجرای 200 فعالیت عمرانی در کوره پزخانه های جنوب تهران

اجرای 200 فعالیت عمرانی در کوره پزخانه های جنوب تهران

خبرگزاری فارس: اجرای 200 فعالیت عمرانی در کوره پزخانه‌های جنوب تهران

شهردار منطقه 20 تهران، از اجرای نقش خدمت‌رسانی اردوهای جهادی به محلات و روستاهای محروم منطقه 20 با محوریت فعالیت‌های عمرانی، فرهنگی و پزشکی در روزهای 29 و 30 مهر گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از جنوب استان تهران، سید احمد صفوی ظهر امروز در جمع خبرنگاران، از اجرای نقش خدمت منتقل کنی اردوهای جهادی به محلات و روستاهای محروم منطقه 20 با محوریت فعالیت های عمرانی، فرهنگی و پزشکی در روزهای 29 و 30 مهر گزارش کرد.

وی با اظهار این مطلب نقل کرد: همزمان با دو روز پایانی مهر، جهادگران خیر در روستاهای منطقه 20 حاضر می شوند و صدها فعالیت عمرانی، فرهنگی و پزشکی برای ساکنان محدوده کوره پزخانه های جنوبی تهران به انجام میرسانند.

شهردار منطقه 20، ترویج فرهنگ مدد به نیازمندان و محرومیت پاک کنی از محل های محروم را از اهداف جهادگران برشمرد و اضافه کرد: مرمت و نو سازی، رنگ آمیزی، ساخت سرویس های بهداشتی و حمام برای منازل خانواده های معظم شهدا، ایتام و فقرا در 200 نقطه تشخیص داده شده، از جمله اقدامات در عرصه عمرانی است.

وی با اشاره به اهمیت بررسی تندرست جسمانی و شرایط روحی ساکنان محدوده های دور افتاده و روستاها، ادامه داد: بخش دیگر اقدامات جهادی در این دو روز به ویزیت های رایگان پزشکی، مشاوره ای و تغذیه ای اختصاص دارد که همراه با توزیع بسته های بهداشتی و تعلیمی خواهد بود.

صفوی، به محوریت کار فرهنگی در این نقش اشاره کرد و نقل کرد: با اعزام مبلغین دینی نیز کرسی های بصیرت اضافه کنی، تعلیمهای سبک زندگی اسلامی _ ایرانی، تشکیل انگشتر های صالحین و صدها فعالیت فرهنگی دیگر مخصوص روستائیان و جوانان از سوی جهادگران انجام می شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، نقش دو روزه خدمت منتقل کنی اردوهای جهادی روستاهای منطقه 20 با تعامل سپاه ناحیه ری، کمیته امداد شهرستان ری و مسوولیت اجرایی قرار گاه امام رضا (ع) به اجرا در می آید و آمادگی پذیرش خیرین و افراد درست کاری که تمایل به شراکت کنند نیز وجود دارد و علاقمندان برای مشارکت با این نقش معنوی قادر هستند با شماره های همراه 09211443983و ثابت 77680091 (داخلی 132) تماس بگیرند.

– با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما کاربران عزيز، يارى نماييد –

گردآوری توسط : كيانا ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حسن فروشی گلم نيست تحمل ای صبا
««« »»»
دست زدم به خون دل بهر خدا نگار کو

اجرای 200 فعالیت عمرانی در کوره پزخانه های جنوب تهران

TT / 66 — TP / 19%

نظر دهید