اجرای 12 همایش و مسابقه طی هفته تربیت بدنی در آبیک

اجرای 12 همایش و مسابقه طی هفته تربیت بدنی در آبیک

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان آبیک از اجرای 12 مسابقه و همایش طی هفته تربیت‌بدنی در این شهرستان گزارش کرد.

محمود الله قلی پور امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در آبیک بیان داشت: به عالیت هفته ورزش و جوانان اجرای مسابقات و همایش های گوناگونی در دستور کار قرار گرفته است.

وی از برگزاری همایش دوچرخه سواری مخصوص آقایان و زنان در هفته تربیت بدنی گزارش کرد و اضافه کرد: این همایش در زمین چمن فوتبال روستای قشلاق از توابع بخش مرکزی شهرستان آبیک به انجام رسانده میشود.

سرپرست اداره ورزش و جوانان شهرستان آبیک ادامه داد: طی هفته ورزش و جوانان، همایش کوهپیمایی از سوی هیأت کوهنوردی و صعودهای ورزشی این شهرستان در ارتفاعات طالقان به انجام رسانده میشود.

الله قلی پور به برگزاری مسابقه سنگنوردی در تالار پیامبر اعظم(ص) فستیوال ژیمناستیک در تالار ژیمناستیک اشاره و خاطرنشان کرد: به عالیت هفته تربیت بدنی مسابقه چهار جانبه والیبال در تالار میهن و مسابقه دو و میدانی در مجموع ورزشی تختی شهر آبیک صورت می گیرد.

وی بیان کرد: یک دوره مسابقه نجات غریق درجه 2 و 3 در استخر شهرداری آبیک به انجام رسانده میشود.

این مسؤول اضافه کرد: در روستای قشلاق مسابقه طناب کشی و دو و میدانی روستایی به مسابقه چهار جانبه کاراته آزاد در تالار پیامبر اعظم(ص) به انجام رسانده میشود.

الله قلی پور ادامه داد: از سوی هیأت شطرنج شهرستان آبیک مسابقات شطرنج رده سنی زیر 12 سال و بزرگسالان(آزاد) در تالار شطرنج شهر آبیک به انجام رسانده میشود.

--با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، کمک کنيد--

نگارنده: آناهيتا د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

جهان پير است و بی‌بنياد از اين فرهادکش فرياد ««« »»» که کرد افسون و نيرنگش ملول از جان شيرينماجرای 12 همایش و مسابقه طی هفته تربیت بدنی در آبیک


TT / 41 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : آناهيتا د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-18
در دسته بندی : آبیک
برچسب ها :

مطالب مرتبط