احتمال انجام کنفرانس شناسایی مک بوک پرو جدید در ۶ آبان ماه

احتمال برگزاری کنفرانس معرفی مک بوک پرو جدید در ۶ آبان

طرفداران مک‌بوک‌های اپل مدت‌هاست در انتظار شناسایی نسل تازه این لپ‌تاپ دوست‌داشتنی هستند. خوشبختانه وقت زیادی تا شناسایی مک‌بوک پرو تازه باقی نمانده و گزارشات رسیده خبر می‌دهند اپل یک کنفرانس خبری برای این منظور در تاریخ ۲۷ اکتبر تدارک نگاه کرده است.

از یک منبع خبری ناشناس اطلاعاتی حاصل شده که نمایان میکند اپل خود را برای برگزاری کنفرانسی در تاریخ ۲۷ اکتبر (۶ آبان) تهیه میکند.

به احتمال قریب به یقین اپل این مهمانی را برای شناسایی نسل تازه مک بوک تدارک نگاه کرده است. طبق اخبار و شایعاتی که تاکنون از نسل تازه مک بوک پرو شنیده شده، سرانجام لپ تاپ های حرفه ای اپل دستخوش تغییرات قابل توجهی می شوند. بنابراین دور از انتظار نیست که اپل برای شناسایی این محصول یک کنفرانس با حضور رسانه ها و خبرنگاران ترتیب دهد.

این مهمانی احتمالا برخلاف دیگر کنفرانس های اپل، که در شهر سان فرانسیسکو به انجام رسانده میشد، در محلی نزدیک به مقر عمده اپل در کوپرتینو به انجام رسانده میشود. اگه اطلاعات مذکور درست باشد باید منتظر باشیم که امروز یا حداکثر فردا دعوتنامه مجلسی این مهمانی برای خبرنگاران و رسانه ها ارسال شود.

افزوده شدن نوار لمسی OLED به کیبورد و جایگزین شدن درگاه USB-A با USB-C از جمله تغییرات مهم نسل تازه مک بوک پرو هستند.

خوشبختانه تا ۶ آبان وقت زیادی باقی نمانده و کمتر از ۱۰ روز دیگر قادر هستیم رسما با نسل تازه مک بوک پرو آشنایی پیدا کنیم.-------------------------------------

تهیه شده توسط : ژيان ا.

تازه های فناوری در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من و باد صبا مسکين دو سرگردان بی‌حاصل ««« »»» من از افسون چشمت مست و او از بوی گيسويتاحتمال انجام کنفرانس شناسایی مک بوک پرو جدید در ۶ آبان ماه


TT / 52 --- TP / 21%

گردآوری شده توسط : ژيان ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تازه های فناوری
برچسب ها : برگزاری , آبان

مطالب مرتبط