احتمال خروج ۱۰۰۰ تروریست جبهه النصره از حلب

احتمال خروج ۱۰۰۰ تروریست جبهه النصره از حلب

منابع سوری از ورود تعدادی اتوبوس به حلب برای خارج کردن تروریست‌هایی خبر دادند که برای خروج از شهر با توجه به آتش‌بس اعلام شده آمادگی خود را اعلام کرده‌اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم از سوریه، آمادگی ها برای خروج شماری از تروریست های مسلح و غیرنظامیان از محله های شرقی حلب به پایان رسیده است تا از طریق گذرگاه بستان القصر و میدان الجندول-الکاستیلو در روز پنجشنبه(فردا) خارج شوند.

به گفته منابع سوری، تعداد اتوبوس در حال رسیدن به منطقه المعلب البلدی حلب مشاهده شده که به نظر می رسد با هدف خارج کردن تروریست ها از محله های شرقی حلب وارد شده اند.

همچنین خبرهایی منتشر شده مبنی بر تلاش هیئت های جامعه مدنی وکمیته های آشتی برای خارج کردن شماری از تروریست ها از محله های شرقی حلب که فردا پنجشنبه انجام خواهد شد.

یک منبع در شهر حلب به خبرنگار تسنیم گفته است انتظار می رود حدود هزار تروریست وابسته به جبهه النصره به همراه خانواده هایشان که تعدادشان به حدود 4500 نفر می رسد، از شهر حلب خارج شوند.

همزمان با این تحول، جبهه تروریستی النصره به گلوله باران محله های مسکونی حلب از جمله الجمیلیه، الاکرمیه و حلب الجدیده ادامه می دهند که به شهادت دست کم چهار غیرنظامی و زخمی شدن 30 نفر دیگر منجر شده است. این در حالی است که سوریه و روسیه حملات هوایی وتوپخانه ای به مواضع تروریست ها را متوقف کرده بودند.

خبر دیگر این که وزارت خارجه روسیه اعلام کرد تمدید آتش بس انسانی در حلب از طرف مسکو و دمشق به تنهایی ممکن نیست.

--- همچنين مي توانيد براي مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد ---

نگارش توسط : فيروز ح.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گدايی در جانان به سلطنت مفروش ««« »»» کسی ز سايه اين در به آفتاب روداحتمال خروج ۱۰۰۰ تروریست جبهه النصره از حلب


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : فيروز ح.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بین المللی
برچسب ها : جبهه , تروریست , النصره

مطالب مرتبط