احتمال لغو 2 مسابقه از لیگ برتر والیبال/ افشاردوست: تسویه حساب نکنند، کارت نمی دهیم

احتمال لغو 2 مسابقه از لیگ برتر والیبال/ افشاردوست: تسویه حساب نکنند، کارت نمی دهیم

با توجه به این که هنوز 2 تیم تسویه حساب‌های مالی خود را انجام نداده‌اند احتمال دارد مسئولان به آنها کارت بازی ندهند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، قرار است سی امین دوره مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های برتر مردان کشورمان جام «شهدای منا» از امروز چهارشنبه 28 مهرماه با حضور 12 تیم آغاز شود.

در این دوره از رقابت ها 12 تیم بانک سرمایه، پیکان تهران، شهرداری تبریز، شهردارى ارومیه، سازمان عمران شهرداری سارى، هاوش گنبد، کاله، پارسه، سایپا، صالحین ورامین، آرمان ورزش اردکان و شهرداری اراک حضور دارند که در صورت تسویه حساب باشگاه ها و صدور آی دی کارت بازیکنان و کادر فنی با یکدیگر مسابقه خواهند داد.

در حال حاضر و در شرایطی که تنها چندین ساعت به شروع مسابقات باقی مانده است، هنوز 2 تیم تسویه حساب های مالی خود را به انجام نرسانده اند و مسئولان فدراسیون هم همچنان پای حرف های خود ایستاده اند و اعلام کرده اند که تا تسویه حساب ها انجام نشود کارت بازی برای آنها صادر نخواهد شد.

محمود افشاردوست، دبیر فدراسیون والیبال در این خصوص به خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس نقل کرد: هنوز 2 تیم تسویه حساب ها مالی خود را به انجام نرسانده اند و در صورتی که تا ظهر امروز این کار را به انجام نرسانند بدون شک کارت بازی هم برای آنها صادر نخواهد شد، اما اگه تسویه حساب ها انجام شود معضلی نخواهد بود.

**لطفا نظر دهيد**

نگارش: كتايون ب.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ساقی بيا که يار ز رخ پرده برگرفت ««« »»» کار چراغ خلوتيان باز درگرفتاحتمال لغو 2 مسابقه از لیگ برتر والیبال/ افشاردوست: تسویه حساب نکنند، کارت نمی دهیم


TT / 36 --- TP / 15%

گردآوری شده توسط : كتايون ب.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : نکنند
برچسب ها : والیبال , تسویه , حساب

مطالب مرتبط