اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185) (65 عکس)

اخبار داغ بازیگران هنرمندان خوانندگان مشهور ایران (185)

عکس شماره 1 ⇩

اخبار داغ هنرپیشگان -هنرمندان -خوانندگان نامدار ایران (185)

برای شما واپسین عکس های هنرپیشگان در رسانه های آنلاین را به نمایش گذارده ایم که قادر هستید در زیر بینید و صفا بکنید.

آغاز میکنیم با این عکس خوب از یک خواننده خوب، که یک خبر بسیار خوب برای هوادارانش دارد. نخستین آلبوم حامد همایون بنام “مجدداً عشق” مجوز ضروری را گرفته و به زودی منتشر خواهد شد. مطمئناً این “مجدداً عشق” که حامد همایون زحمتش را کشیده با آن “مجدداً عشق” نامدار که سالهای سال در ازدواجها با آن شانه لرزانده اید، تفاوت زیادی دارد!

عکس شماره 2 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)– نکنه کنسرت امشب هم ابطال بشه؟! مردمان یه ماهه بلیط تهیه کردن خیلی بد می شود…

+ به دلت بد راه نده کیهان جان، ایشالا که هیچی نمیشه.

عکس شماره 3 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)پویا امینی و حمید اضغری سوار بر ماشین در حال رفتن به شهر ساوه می باشند که از خردسالان سرطانی پشتیبانی کنند. فصل انار هم هست و انار های ساوه هم که از دست دادنی نمی باشند.
عکس شماره 4 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)در اخبار آمده بود که سوشا جاای قرار است به سایپا بیاید و سنگربان این تیم شود، خبری که هیچ یک از دست اندرکاران تیم جرأت تایید آن را ندارند! ولی عکس های رومنس و پراز وداع های تلخِ سوشا در اینستاگرام به گونه ای این خبر را تایید کرده است. گویا بالاخره لیگ سال جاری هم قرار است گیرا و زیبا شود!
عکس شماره 5 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)جشن میلاد “سرکاری”ِ نازنین بیاتی که همکاران عزیزش من جمله لیندا کیانی زحمت آن کشیده اند. تهنیت بی انتها به بازیگر خوب سینما. عکس هم راجع به پشت پرده یک نمایش است، اکرانی که بنا بر شواهد، قرار است درباره ماجرا زندگی چندین اسب سوار باشد. (چکمه های اسب سواریِ دوستان این طوری تداعی میکند)
عکس شماره 6 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)محسن تنابنده، احمد مهرانفر و همکار عزیزشان در حال نگاشتن فیلمنامه پایتخت 5. محسن بعد از ثبت این عکس به احمد گفت: من یخورده روی فیلمنامه تمرکز میکنم، ساعت 8 بیدارم کنین.
عکس شماره 7 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)خانم میترا حجار، آقای علی زند وکیلی و دوستان عزیزشان در حال تماشای کنسرت استاد فرج علیپور در برج ولادت. استاد علیپور نوازنده چیره دستِ کمانچه و از چهره‌های معروف موزیک فولکِ لُری است.
عکس شماره 8 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)روند “هر هفته، یک سریال کمدی” توسط صدا و سیما به قوت خود ادامه دارد و دوستان از کلید خوردن یک سریال کمدی جدید گزارش کرده اند! سریال “پنچری” که این عکس در روز اول فیلمبرداری آن گرفته شده است. با حضور حمید لولایی، مریم سعادت، رضا داوودنژاد، یوسف تیموری که به همراه خانواده در پشت پرده حضور یافته است.
عکس شماره 9 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)زانیار خسروی با این عکس، میلاد شریک زندگی عزیزش را تهنیت گفت. ما هم این روز را به ایشان تهنیت عرض میکنیم و برای این زوج عزیز آرزوی خوشبختی داریم.
عکس شماره 10 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)خسرو حیدری و دختر نازنین اش روشنا در گردهمایی آغازین غذاخوری جدید علیمنصور. نقل می کنند در حاشیه این مراسم خسرو چندین بار خواسته همبرگر ها را روی دروازه سانتر کند که هم تیمی ها مانع او شدند. او هم اکنون تحت معالجه است.
عکس شماره 11 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)هستی مهدوی قادر بوده زوایایی جدید از سطوح براق بالابر آپارتمانشان یابد که این خبری خوب برای طرفداران جان بر کفِ اوست، این یعنی عکس سلفی های زیاد تری از ایشان نگاه خواهند کرد!
عکس شماره 12 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)زحمت عکس “بی خود و بی جهت” این شماره را بانو شیلا خداداد کشیده است.
عکس شماره 13 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)وقتی از چندین روز قبل با دوست عکاس ات هماهنگ و فیکس کرده ای و روز قبلش یک جوش چرکی “منم میام، منم میام” گویان، برای شرکت در این عکاسی مخابره آمادگی میکند.
عکس شماره 14 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)بله شهرام جان، شما نه با پول وارد این حرفه شده ای، نه با مافیا و پارتی، بلکه شما صرفا با نامدار شدن در یک برنامه ماهواره ای، وارد این حرفه شدی!
عکس شماره 15 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)عکس سلفی محسن فروزان و شریک زندگی جان در حال نوش جان کردن سوشی، یکی از “نوش جان نشدنی ترین*” خوراکی های عالم! خودِ مبتکر خوراکی ی سوشی چندین سال بعد از این نوآوری از فرط احساس گناه خودکشی کرد، بعد هموطنان ما هرروز یک سوشی سرایِ جدید در شهر تهران افتتاح میکنند!
* معادل “زهرمار ترین”
عکس شماره 16 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)ویدئویی تلخ از طفلی متروک و قربانی فقر و نا اطلاع پدر و مادر که به همراه یک نامه ی غم انگیز از مادرش در مبارکه اصفهان ول شده بود، خیلی زود احساسات و عکس العملهای بسیاری از هموطنان را برانگیخت تا مکانی که عمو جناب آقای رضا صادقی مخابره کرد همه هزینه این کودک را تا وقتی که ضروری است تقبل میکند، فقط این کودک در جوار مادرش باشد. مورد جالب اینجاست که تا این زمان خبری از مادر این کودک نشده است!
عکس شماره 17 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)فرناز رهنما در نمایی از نمایش تازه اش. فرناز بارها تأکید داشته که تأکید داشته باشیم که او اکیداً هیچ نسبتی با خانم بهاره رهنما ندارد! این هم تأکید ما، راضی هستی فرناز خانم؟!
عکس شماره 18 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)قشم گردی نیما کرمی به همراه خانواده عزیزش در دره ستارگان، یکی از خوشگل ترین دره های کویری جهان.
عکس شماره 19 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)علی رضا نیکبخت هم بازیگر شد. #سنگین_بزن 
عکس شماره 20 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)عکسی مناسب از پشت پرده فیلم “پسران آجری” راجع به 10 سال پیش که مارال فرجاد آن را به اشتراک گذاشت و همزمان توسط بهنوش طباطبایی، فرزاد فرزین و پوریا پورسرخ بلاک شد! ماشاالله گذر زمان که نیست، زلزله 17 ریشتری است! همه چیز را کن فیکون میکند!
عکس شماره 21 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)جناب آئیش دل آناهیتا همتی برایتان تنگ شده، در اسرع وقت تماسی بگیرید و از بین بردن دلتنگی کنید. ممنون.
عکس شماره 22 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)همین که کیمیا در ذیل کپشن ننگاشته “یک تیرماهیِ خاص” قادر می باشیم به یک برنز دیگر امیدوار باشیم!
عکس شماره 23 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)پستی که مصطفی وقتی در سالگرد درگذشت جهان پهلوان تختی به اشتراک گذاشت. از مردانگی، خضوع، مروت، استحکام و ستم ستیزی جهان پهلوان زیاد شنیده ایم، ولی خلاء بزرگی در قلب و ذهن همه ی ما هست و هزاران نشانه سوال دایمی از زندگی و فوت زنده یاد تختی وجود دارد. ای کاش میشد روزی جوابی برای آنها یافت، یا احتمالاً هم نه، همین پرسشهای بی جواب رمز تختی ماندنِ تختی است. روحش شاد. 
عکس شماره 24 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)مینا ساداتی هنرمندِ “خوش هشتگِ” سینما، در مراسم اکران مردمی فیلم “لاک سرخ” ساخته سید جمال سیدحاتمی. 
عکس شماره 25 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)نوستالژی بازی فریبا کوثری با عکسی از خود راجع به سال 1368 در فیلم “فوت پلنگ”. بحثی که در آن سال ها در حد مضمون برای یک فیلم بود ولی این روز ها به یک اتفاق روزمره مبدل شده است و هرروز خبری از کشته شدنِ یک پلنگ در همه جای ایران شنیده می شود. نهایت کوشش و اقدام پیشگیرانه شان هم دستگیری شکارچی و جریمه چندین صد هزار تومانی وی است. 
عکس شماره 26 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)نه به آن که سال ها عکسی از خود نگذارد و رکورد بلند مدت ترین لوس بازی تاریخ را شکست، نه به این که هی فرت و فرت از همه مقاطع حساس و غیر حساس حیاتش عکس می گذارد!
عکس شماره 27 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)یک عکس بسیار زیبا از جنگل های شمال کشور. آن مانعِ انسانی هم اگه لطف میکرد و وارد کادر نمیشد، عکس خوب تر هم میشد! 
عکس شماره 28 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)– زود عکستو بگیر آبجی، کار دارم میخوام برم کل باغ وحشو بزنم بترکونم! 
عکس شماره 29 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)عکسی از برنامه دورهمی مهران مدیری سه نفره جناب آقای اکبر عبدی، محمدرضا شریفی نیا و امیر نوری در منزل جناب شریفی نیا که برای حداقل 15 نفر غذا تدارک دیده است! البته این عزیزان را نباید حداقل گرفت، با کمی کوشش خیلی آسان قادر می باشند جور همان 15 نفر را بکشند! مخصوصاً جناب عبدی که کلاً گوارش باورنکردنی ای دارد و شهره خاص و عام است!
عکس شماره 30 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)– فیلممون واسه جشنواره انتخاب شد! هورااا!
عکس شماره 31 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)لزوم اموزش بهره گیری از کیبرد فارسی به جناب احمدرضا عابدزاده باید از اولویت های کمیته پیشکسوتان فدراسیون ورزش فوتبال باشد.
عکس شماره 32 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)جناب آقای مهرداد صدیقیان و گریه کنم جالبش در فیلم “داستان نیمروز” ساخته محمدحسین مهدویان که در بخش مهم جشنواره اکران خواهد شد.
عکس شماره 33 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)ممنون از عباس غزالی که در وقتی غیر از زمان سرماخوردگی اقدام به گرفتن این عکس سلفی کرده است.
عکس شماره 34 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)جناب سام درخشانی و شریک زندگی جان در پیست دیزین منتظرند که حسین رفیعی از پیست بیرون رود تا آنها بتوانند وارد شوند :)) 
عکس شماره 35 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)شما هم همیشه شاد باشی عمو قدرتِ نازنین. 
عکس شماره 36 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)عکس یادگاری رسول نجفیان در جوار آقای مهران مدیری و محمود کلاری در پشت پرده “ساعت پنج عصر”. شما هم وقتی رسول نجفیان را نگاه می کنید به صورت ناخوداگاه اهنگ “عجب رسمیه رسم زمونه” در ذهنتان پلی میشود؟ یا فقط من مبتلا این مریضی می باشم؟!
عکس شماره 37 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)نادر جان اندیشم ریشه ی بچه ات داخل چاه افتاده، وگرنه چنین رشدی توجیه دیگری ندارد!
عکس شماره 38 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)

عکس شماره 39 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)فریدون جان گویا از این که تن به مدلینگ داده ای خیلی راضی نمی باشی. غم باورنکردنی ای در پس نگاهت محسوس است…
عکس شماره 40 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)شیوا خانم خنیاگر می باشند، پر دل و جرأت ترین (از صفت دیگری استفاده نمیکنم!) آرتیست سرزمین ایران که در این روز هایی که خود ترک ها هم به استانبول نمیروند، به این شهر رفته است.
عکس شماره 41 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)سروش جمشیدی و فرزند گل اش آقا سیاوش. 
عکس شماره 42 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)خوش بحال نیروانا قاسمخانی بخاطر داشتن چنین پدر جالب و پایه ای.
عکس شماره 43 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)امید حاجیلی در این استوری داشت پره های بینی اش را تکان میداد. یعنی میخواهم نگاه بکنید که هنرمندانمان به چه حدی از اضمحلال و تباهی رسیده اند! 
عکس شماره 44 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)عمو رضا فیاضی محبوب در حال دوچرخه سواری در کیش. اتفاقا دمپایی هایشان خیلی هم باکلاس و مناسب است! کسی هم حق گیر دادن به ایشان را ندارد! 
عکس شماره 45 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)آرشا اقدسی یک فیلم کوتاه بنام “جمشید آریا” ساخته و در آن بریده هایی از نقش های به یاد ماندنی استاد جمشید هاشمپور را نمایش داده است. فیلمی که پایش به فستیوالهای خارجی هم گشوده شده. استاد هاشمپور با این پست این موفقیت را به آرشا تهنیت نقل کرده و آرشا اقدسی در کامنتی که شاهدش هستید، پاسخ لطف استاد را داده است.
عکس شماره 46 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)آتیلا جان حقیقتا این عکس را تا به امروز نگاه نکرده بودی؟! عجیب است، چون این عکس خیلی سرشناسی است. روح ناصر خان و منصور خان قرین رحمت و نشاط.
عکس شماره 47 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)نوستالژی بازی جالب جناب آقای بهرام رادان با عکسی از زمان راهنمایی اش در جوار دوستان و همکلاسی ها. تشخیص بهرام در عکس هم که کار دشواری نیست، چون فقط یک بچه خوشگل در عکس حضور دارد.
عکس شماره 48 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)استاد حسام نواب صفوی ادعا کرده که او شبکه ماهواری فارسی 1 را تعطیل کرده است. خلال عرض خسته نباشید خدمت این آرتیست عزیزمان، حالا که حسام اعتراف کرده من هم باید نقل بکنم که آنجلینا جولی بخاطر من از برد پیت جدا شده است. نبرد جهانی دوم را هم ایمان عبدلی به انتها رساند.
عکس شماره 49 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)ای بابا… پس راست بود که دستمزد های سریال معمای شاه کلی عقب افتاده! 
عکس شماره 50 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)حالا که بازار نامه دادن به ترامپ داغ است، میخواهم امشب این عکس را به همراه یک نامه برای ترامپ ارسال کنم و نقل بکنم که این وضع هنرمندان ماست، خودت ببین، واقعاً دلت می آید ما را تحریم کنی؟!
عکس شماره 51 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)الهام خانم چرخنده هم هر از چندین گاهی با یک عکس سلفی یواشکی خودش را غافلگیر میکند. 
عکس شماره 52 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)من اگه در آینده کچل بشوم هیچ وقت نمی گذارم بلندی موی پسرم از یک سانتی متر تجاوز کند. اگه درخواست بلند کند، پس باید خرجش را خودش در بیاورد!
عکس شماره 53 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)خانم مهتاب کرامتی در تست گریه کنم فیلم “فرزند چهارم” که او را مانند عکس معروف دختر افغان که جلد نشریه رسانه نشنال جئوگرافیک در سال ۱۹۸۵ شده بود، کرده است.
عکس شماره 54 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)– هزار بار نقل کردم تو کنسرتا شما نمیخواد پا به پای من بخونی! لب خونی هم کنی کافیه!
+ به چه دلیل پدر؟ من که صدای بسیار زیبا و آریایی دوست داری دارم!
– (معدودی سکوت میکند)… بخاطر همین میگم عزیزم، نمیخوام حنجره ت حیف شه!
عکس شماره 55 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)گشت و گذار عماد طالزاده و فرزند خوشتیپ اش، آقا ساتیار. 
عکس شماره 56 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)برزو جان یعنی آن همه خرج و عمل و دوا درمون هیچ عایدی نداشت؟! ای بابا…
عکس شماره 57 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)تیتر پینشهادی برای نشریه پیروزی: 
“رحمتی هم به سرخ بودن رنگ خون اش اعتراف کرد!”
عکس شماره 58 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)کوروش تهامی و شریک زندگی محترم در جوار جناب آقای رضا یزدانی بعد از تماشای کنسرت شب گذشته ی وی. ای کاش رضا این وقت و تمرکزی که برای انتخاب لباس خود می گذارد را بر روی تن صدا و ولوم نعره هایش می گذارد.  
عکس شماره 59 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)– جون داداش نداری؟ قد یه نخود.. دارم فوت می شوم… فیلممون واسه جشنواره بر گزیده شده باید برم برج ولادت…

+ نقل کردم که، تا پول ندی، شرمسار تم!

– میدم، میدم، سیمرغو بگیرم و آب کنم، همه شو یه جا صاف میکنم!

عکس شماره 60 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)ترس نکنید! چیز ویژه ای نیست، خانم سحر قریشی خودمان است که مانیکور کرده و به آتلیه رفته است! البته وقتی کمی توجه میکنم و سلاخی بیرحمانه ی زبان فارسی توسط او را نگاه می کنم، خودم به ماهیت فرد حاضر در عکس مشکوک میشوم!
عکس شماره 61 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)– عه! اینم من ترجمه کردم؟! ها هاهاها آره یادم اومد! چه مقدار برم من!
(بازدید عادل از کتاب هایش در نشر جشمه)
عکس شماره 62 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)لیست نهایی فیلم های خلاصه برای بخش مهم جشنواره جهانی فیلم فجر انتخاب شد و طی یک غربالِ صحیح حسابی و “کیهان”پسند، سلکشنی خوب و راضی کننده برای آقایانِ بالادست در جشنواره سال جاری فراهم شده است که طبیعتاً استقبال مردمیِ کمتری به دنبال خواهد داشت. فیلم های “شعله ور” حمید نعمت اله، “ملی و راه های نرفته اش” تهمینه میلانی، “کاناپه” کیانوش عیاری، “حمله” شهرام مکری، “آباجان” هاتف علیمردانی، “ماجان” رحمان سیفی آزاد،

“بوف کور” احمدرضا معتمدی، “دل دیوانه” بهمن فرمان آرا، “ساعت ۵ عصر” آقای مهران مدیری، “یواشکی” رضا درمیشیان، “گیلدا” کیوان علیحمدی و امید بنکدار، “آزاد به قید شرط” حسین شهابی، “بی حساب” مصطفی احمدی، “دعوتنامه” مهرداد فرید، “نرگس مست” جلاالدین دری، “فصل نرگس” نویس آذربایجانی، “لرد” محمد رسول اف،

“خوب، بد، جلف” پیمان قاسم‌خانی، “سرگشته” سهیل سلیمی و “لابی” محمد پرویزی فیلم های پشت در مانده ی جشنواره سال جاری می باشند که به نوعی اعتبارِ “رد شدن توسط داوران” را به دست آورده اند. فیلم هایی که یکایک آن ها علتی برای ولع سینما دوستان به جشنواره جهانی فیلم فجر سال جاری بودند

که متاسفانه با قلع و قمع گروه داوران و گروه نظارت جشنواره رو به رو شده و در جشنواره سال جاری حضور ندارند. حسرت و اعصاب خردیِ سینما دوستان نسبت به این انتخاب ها واقعاً به جا و حق است.مبل استاد عیاری به خاطر بهره گیری از پوستیژ و کلاه گیس عوض حجاب هنرپیشگان زن در سکانس های داخل منزل، توسط داوران رد شده است.

عکس شماره 63 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)با این عکس کمی از حال و هوای جشنواره رانده میشویم که اعصابمان بیش از این خرد نشود!
عکس شماره 64 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)با این عکس از جشن میلاد 38 سالگی آزاده صمدی عزیز، مطلب امروز را به انتها می بریم. ممنون از همراهی تان. تا فردا یا حق.
عکس شماره 65 ⇩
عکس اخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185)

خوب ترینها

--------------------------------

مطلب از : فرشاد ق.

عکس بازیگران و چهره ها در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مخمور آن دو چشمم آيا کجاست جامی ««« »»» بيمار آن دو لعلم آخر کم از جوابیاخبار داغ هنرپیشگان هنرمندان خوانندگان نامدار ایران (185) (65 عکس)


TT / 740 --- TP / 29%

گردآوری شده توسط : فرشاد ق.
تاریخ گردآوری : 2017-01-08
در دسته بندی : خوانندگان
برچسب ها : هنرمندان , اخبار

مطالب مرتبط