اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186) (49 عکس)

اخبار چهره ها و شخصیت های هنری ایران (186)

عکس شماره 1 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)

اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)

واپسین عکس ها و تصاویر هنرپیشگان و چهره های کشورمان که در اینستاگرام به اشتراک گذارده اند قادر هستید در زیر بینید و از هنرپیشگان محبوب خود مطلع شوید.

آغاز میکنیم با یک پست کنایه آلود و آتشین دیگر از علی آقا کریمی، باز هم با جمله ای که کاملاً قلابی است و هیچ وقت توسط ارنستو چه گوارا اظهار نشده است. جمله ای شبیه یکصد ها جمله ی دیگری که در رسانه های آنلاین در حال دست به دست شدن است. از چهره ای شناخته شده و محبوب مانند جناب آقای علی کریمی این انتظار میرود

که پیش از اشاعه و نشر این جملات ساختگی، با یک جستجوی ساده از صحت آن مطمئن شود. طبق انتظارمان از “جناب آقای علی کریمی” چنین خواسته ای داریم، وگرنه هر طور که دلش میخواهد رفتار کند!

عکس شماره 2 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)در هیچکدام از سخنرانی ها و گفتاورد های مکتوب و غیرمکتوب چه گوارا، حتی یک بار هم از لغت گرگ بهره گرفته نشده است و اغلب این جملات دروغین می باشند! به همی سادگی!

عکس العمل باحال شهرام مکری به رد شدن فیلم خودش و فیلم استاد کیانوش عیاری توسط گروه داوران جشنواره سال جاری. “هر طرفی که شما باشین، همون طرف خوبه.”

عکس شماره 3 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)بهنوش خانم برای احوالات این روزهای شما کنسرت امید حاجیلی و امید دنیا خیلی بیشتر از نعره های آقای رضا یزدانی پیشنهاد داده می شود. 
عکس شماره 4 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)سرکار خانم بهاره رهنما و خالکوبی تازه اش. آنقدر از این اقدامات باورنکردنی و متحیر العقول کرده که دیگر از این کارهایش حیرت نمی کنیم و خیلی معمولی از کنارش می گذریم!
عکس شماره 5 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)عکس سلفی لیسانسه ها، سریال خوب این شب های تلویزیون، کاری متفاوت از جناب سروش صحت. امیرحسین رستمی، هوتن شکیبا، بهنام تشکر و سیاوش چراغی پور.
عکس شماره 6 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)قصه پاکرو از نامزد شدن اش در یک جشنواره خارجی گزارش کرده، ولی از اظهار این که چه فستیوالی است و نامش کدام است، به شدت پرهیز کرده است :)) با این اوصاف شاید باید جشنواره فیلمِ گالاپاگوس در جنوب ماداگاسکار باشد.
عکس شماره 7 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)عکس سلفی خانوادگیِ محمدرضا علیمردانی در یک غذاخوری. آرزوی خوشبختی داریم برای محمدرضا و خانواده عزیزش.
عکس شماره 8 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)یوسف جان وقتی برای گذاردن یک عکس دیر شده است، لطف کن و آن را نگذار. اطمینان دار چیز ویژه ای را از دست نمیدهی!
عکس شماره 9 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)آزاده صمدی در نمایی از نمایش “آیسلند” ساخته آیدا کیخایی. حالت آزاده صمدی در تئاتر به گونه ای است که تئاتر جدید را با تئاتر سابقش روشن میکند! کمی خواب آزاده جان! تفسیر میروی ها! 
عکس شماره 10 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)19 دی 1935. امروز را به عنوان نقطه پایان و روز فوت هنر موزیک ایران مخابره می کنم. 
عکس شماره 11 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)گریه کنم آخر خنده فرهاد بشارتی در “محله گل و بلبل”.
عکس شماره 12 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)– پرواز به گوشم.
عکس شماره 13 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)آرزوی تندرستی داریم برای پدر همسر خانم شریفی مقدم، اجرا کننده کاردست اخبار صدا و سیما که همیشه دغدغه مردمان داشته و دارند. امیدواریم هر چه زودتر حالشان خوب شود.
عکس شماره 14 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)نوستالژی بازی خداداد عزیزی در سالهای وجودش در باشگاه کلن. همان باشگاهی که با چَک زیر گوش سرمربی اش خواباند و از آن اخراج شد.
عکس شماره 15 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)ویشکا، دختر کوهستان. 
عکس شماره 16 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)من جای فرزند پاهایم منجمد شد. سلامتیِ فرزند را فدای خوشتیپی اش نکن بنیامین جان!
عکس شماره 17 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)مهدی ماهانی و هادی کاظمی در پشت پرده فیلم جدید علی رضا امینی که نامش “آکاردئون” است. از هادی راضی می باشیم، ولی مهدی بهتر بود کمی با شرکت در فیلم “ساکسیفون” تمرین کند و بعد از آن سراغ آکاردئون برود. آن هم نه در همه قسمتهای ساکسیون، بلکه در بخشهای پایانی آن! 
عکس شماره 18 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)جناب جمشید مشایخی عزیز، مرد بازنشسته نشدنیِ سینما! 
عکس شماره 19 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)خب کاملاً ارگانیک است فیلمی که پای ثابت قضاوتهای چندین دوره از جشنواره در آن بازی کرده است به بخش مهم راه پیدا کند، حتی چنانچه بسیار ضعیف باشد. 
عکس شماره 20 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)شرمسار احسان جان، ما در سیاتل نمی باشیم، پس متاسفانه امشب قادر نمی باشی روی ماهمان را نگاه بکنی. 
عکس شماره 21 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)یک پست شگفت انگیز مناسب از علی مسعودی :))
عکس شماره 22 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)بله. عکس بدون شرح شاهرخ فروتنیان و شریک زندگیش قصه چهره آزاد که گویا تحت اثر برنامه های صدا و سیما قرار گرفته است و دارد به روش مسعود در “لیسانسه ها” ابراز علاقه می کند. 
عکس شماره 23 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)خب امیر جان پست های مشکوک نگذار که بعداً ملزم به شفاف سازی نشوی! 
عکس شماره 24 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)عماد طالبزاده با این پست سالگرد عروسیشان را تهنیت گفت و تا یک سال خود را بیمه بدنه و اعصاب کرد. 
عکس شماره 25 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)زناشویی و جنسیت اش تفاوتی نمی کند امیر جان، انشاالله که سلامت باشد. 
عکس شماره 26 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)جناب آقای منصور ضابطیان در یکی از اندک نقاط امنِ شهر استانبول، البته آن هم به شرطی که کودتا نشود و پای توپ و تانک بین نیاید! 
عکس شماره 27 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)سر زده شود به کپشن دهمین عکس.
عکس شماره 28 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)جناب بهرام رادان، پیشکسوتِ سینمای ایران. (لباس اش که به باتجربه ها میخورد، فقط میماند سن و سال و سابقه اش که چندان اهمیتی نمی دارد).
عکس شماره 29 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)عکس سلفی عمار تفتی و آقا پوریا، پسر فاطمه گودرزی در حال کوهنوردی. عمار جان کمی به صعود خود ادامه دهید قادر می باشید خانم ویشکا آسایش را یابید و و در جوار هم عکس سلفی بگیرید. چنانچه هم قادر بودید که به نوک قله صعود کنید، افتخار عکس سلفی گرفتن با حسین رفیعی را خواهید داشت :)) 
عکس شماره 30 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)عکس سلفی بابک جهانبخش با همسرِ بانو نفیسه روشن.
عکس شماره 31 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)داریوش سلیمی و پسر هایش. کاملاً معلوم است که هر جنس برای پسرها تازه ای که برای بوتیکِ داریوش خان می آید، همان نخست دو نمونه برای خانه برمیدارد تا قسم های “بخدا برای پسرای خودمم از همین بردم، راضی بودن” دروغ نباشد.
عکس شماره 32 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)آفرین هانی جان، امیدوارم به هرچه که میخواهی در حیاتت برسی، ولی بهتر است عوض اندیشیدن به انتقام و حق ستانی و سایر افکار منفی، با این هدف سعی کنی که کامیابترین فوتبالیست ایران بشوی و همه مردمان به تو افتخار کنند. مطمئناً در اینصورت روح بابا هادی هم بسیار راضی تر و خوشحالتر است. 
عکس شماره 33 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)نام: هادی کاظمی 
پیشه: شرکت در عکس سلفی های دیگران.
عکس شماره 34 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)طناز طباطبایی در نمایی از وجودش در فیلم “ویلایی ها” به تهیه کنندگی سعید ملکان، از اندک فیلم هایی که قادر بوده از دست گروه انتخاب جشنواره قسر در برود! 
عکس شماره 35 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)علی جان در کپشن هایت خیلی ناگهانی و یهویی از نوشته محاوره به نوشته ادبی تحول فاز میدهی، آدم خلال خواندن بکسوات میکند! 
عکس شماره 36 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)نوستالژی بازی نویس جواهریان با عکسی نسبتاً کهنه در یکی از راهرو های تئاتر شهر. در جوار منیژه حکمت، نوید محمدزاده ی خروس به دست، بابک حمیدیان و سایر عزیزانی که در عکس حضور دارند. 
عکس شماره 37 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)عکسی از الهه حصاری از زاویه ی محبوبش در مهمانی نمایش اختصاصی فیلم “وارونگی” ساخته بهنام بهزادی. 
عکس شماره 38 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)علی سرابی و مارال آدمیان هم در این مهمانی حضور داشتند.
عکس شماره 39 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)عکس سلفی عزیزان در پشت پرده یک مهمانی/همایش فرهنگی، هنری، اجتماعی و شاید هم سیاسی! وظایفشان هم در این مهمانی کاملاً معلوم و معین است. بهمن هاشمی قرار است برود روی سن و مهمانان را در رودربایستی گذاشته و خنده زورکی بگیرد. مرتضی حسینی هم در تکمیل مسخره بازی های بهمن وارد سن خواهد شد.

مجید اخشابی در بخشِ خاص این مهمانی روی سن خواهد رفت و “محله بنده نواز” را لبخوانی خواهد کرد. داریوش ارجمند هم در پایان مهمانی روی سن خواهد رفت و در جوار اظهار خاطرات تکراری اش از فیلم “امیر‏المؤمنین (ع)”، حیثیت سرمایه گذار مهمانی را به لجن خواهد کشید.

عکس شماره 40 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)عکس سلفی لیلا رجبی در جوار یک نیمچه کوسه که زاویه طلایی صورتش را کاملاً رعایت کرده است.
عکس شماره 41 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)نیکی مظفری برای باشگاه رفتن اش هم با خود عکاس میبرد. #جدی
عکس شماره 42 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)عکس سلفی امیر کاظمی در جوار محمد بی نظیری بعد از تماشای نمایشِ “حادثه در ویشی” با هنرنمایی محمد. نمایشنامه ای که برگرفته از یکی از ماجراهای آرتور میلر است. حالا که جناب اصغر فرهادی یکی از نمایشنامه های میلر را در فیلمش آورده است، همه آرتور میلر گشوده شده اند و تا شورش را در نیاورند رها کن نمی باشند! تا قبل از آن هیچکس فرق آرتور میلر با تیری آنری را نمیدانست!
عکس شماره 43 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)الهام پاوه نژاد کمی دیرتر از سایرین به مهمانی نمایش وارونگی رسید و جمعی را از دغدغه در آورد! 
عکس شماره 44 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)لوطی های قدیم کجا، لوطی های امروز کجا! اجلافی* امثال رامبد حتی جرأت رد شدن از چهار کیلو متری لات های قدیم را هم نداشتند، چه برسد که با آن ها عکس یادگاری بگیرند.  *جمع مکسر جلف
عکس شماره 45 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)مهدی سلطانی با عکسی از زمان دانشجویی اش برای دانشجویان در فصل آزمایشات آرزوی موفقیت کرد. ما هم برای همه دانشجویان عزیز آرزوی موفقیت داریم و امیدواریم خداوند آن ها در این ایام را از شر سه چیز در امان بدارد:1. مراقبِ عقده ای 2. بغل دستیِ بدخط 3. استادِ بی وجدان 
عکس شماره 46 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)ستاره حسینی بازیگر جوان فیلم “وارونگی” در حاشیه نمایش اختصاصی این فیلم. طراح لباس ستاره خانم همان عزیزی است که سالیان سال دیزاین لباس پلنگ صورتی را بر عهده دارد و یکی از خوب ترین های این عرصه است. 
عکس شماره 47 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)الهام خانم کردا هم در نمایش اختصاصی وارونگی حضور داشتند. 
عکس شماره 48 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)با این عکس از شبنم قلی خانی، بازیگر با اخلاق و بی حاشیه تلویزیون و سینما مطلب امروز را هم به پایان می بریم. ممنون از همراهی تان.
عکس شماره 49 ⇩
عکس اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186)

خوب ترینها

*********************

گردآوری از: تهمينه ث.

عکس بازیگران و چهره ها در بخش گالری عکس سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفت حافظ دگرت خرقه شراب آلوده‌ست
««« »»»
مگر از مذهب اين طايفه بازآمده‌ای

اخبار چهره ها و چهره های هنری ایران (186) (49 عکس)

TT / 501 — TP / 31%

نظر دهید