اختصاص 50 میلیارد ریال به امور آب و فاضلاب شهرستان ماهشهر

اختصاص 50 میلیارد ریال به امور آب و فاضلاب شهرستان ماهشهر

خبرگزاری فارس: اختصاص 50 میلیارد ریال به امور آب و فاضلاب شهرستان ماهشهر

فرماندار شهرستان ماهشهر از اختصاص 50 میلیارد ریال به امور آب و فاضلاب این شهرستان گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از ماهشهر، منصور قمر بعد از ظهر امروز در حاشیه نشست شورای تندرست شهرستان ماهشهر بیان کرد: همه باید این را آگاهی بدارند که موضوعات شورای تندرست عام المنفعه بوده و بیش از هر موضوعی در جامعه اهمیت دارند.

وی افزود: برای بنده نیز نشست شورای تندرست و شورای تأمین که هر دو به تامین تندرست و امنیت اجتماعی جامعه توجه میکنند، از اهمیت بالایی برخوردار است و توجه مخصوص ای را می طلبند.

فرماندار شهرستان ماهشهر در ادامه با فراخوان از تمامی اعضای شورای تندرست به مشارکت در هم فکر کنی در زمینه مسائل تندرست شهرستان خاطرنشان کرد: مسائل تامین تندرست متوجه تمام آحاد جامعه، خود ما و خانواده هایمان است، لذا بی توجهی به این موضوعات در واقع بی توجهی به حقوق مردمان است.

وی ادامه داد: از این رو از تمامی اعضای شورای تندرست شهرستان خواست می شود به ارائه نقطه نظرات خود در این زمینه توجه بکنند و در اجرایی شدن مصوبات تلاش کنند.

قمر با گلایه مندی از اجرایی نشدن مصوبات شورای تندرست بیان کرد: مدیران در صورت اجرا نکردن مصوبات شورای تندرست مربوط به سیستم خود از حضور در نشست شورای تندرست خودداری کنند، چرا که در این صورت دیگر نیازی به حضور آنها نیست.

وی افزود: با وجود این که تمامی مدیران دلسوز مسائل شهرستان هستند اما به هیچ وجه اجرایی نشدن مصوبات از سوی آنها پذیرفته نیست و نکته نقد جدی قرار می گیرند.

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر در ادامه خواستار آمادگی بیشتر مدیران برای حضور در نشست شورای تندرست شد و نقل کرد: به خاطر اهمیت موضوع، ضرورت دارد مدیران نسبت به ارتقای اطلاعات خود در زمینه تندرست پیش از حضور در نشست تلاش و نسبت به اجرایی شدن مصوبات اقدام کنند.

قمر بار دیگر گلایه مندی خود از مدیران آبفا شهرستان ماهشهر را اعلام کرد و افزود: با توجه به مراجعات مکرر مردمان نسبت به حالت نابه سامان آب و فاضلاب شهرستان و بررسی های انجام شده، عملکرد مدیران آبفا شهرستان با وجود حمایت های بسیار رضایت بخش نیست.

وی در ادامه به اختصاص 50 میلیارد ریال به امور آب و فاضلاب شهرستان ماهشهر اشاره کرد و نقل کرد: با وجود این که هیچ شهرستانی به امور آب و فاضلاب مدد مالی به خصوصی نمی شود اما در شهرستان ماهشهر برای سامان دهی امور آب و فاضلاب مبلغی به میزان 50 میلیارد ریال اختصاص داده شده است.

فرماندار شهرستان بندر ماهشهر افزود: بارها به مدیران آبفا شهرستان اعلام شده است که تجهیزات و اعتبار ضروری برای سامان دهی حالت فاضلاب شهرستان تأمین می شود و آنها تنها به اجرا کردن پروژه ها توجه بکنند اما با این اوصاف تا به حال فعالیتی به همین میزان نیز دیده نشده است.

قمر افزود: تعلل بیش از این مدیران آبفا شهرستان در ارائه خدمات ضروری و سامان دهی حالت فاضلاب شهرستان پذیرفته نیست و در صورت ادامه این روند به مخصوص در آستانه فصل بارندگی که شهرستان همانند سال های گذشته با معضلات بسیاری رو به رو خواهد بود، مسلما از طریق مراجع قضایی پیگیری خواهد شد.

وی درپایان با اعلام گلایه و شکایت خود و تمامی اعضای شورای تندرست نسبت به اقدامات شورای تندرست استان متذکر شد: با توجه به این که معضلات آب و فاضلاب یک مشکل استانی است اما تعلل و نبود رسیدگی بیش از این به حالت اسفناک آب و فاضلاب شهرستان ماهشهر غیر قابل قبول است.

-ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد-

نگارنده: آزاده ی.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در مقامات طريقت هر کجا کرديم سير
««« »»»
عافيت را با نظربازی فراق افتاده بود

اختصاص 50 میلیارد ریال به امور آب و فاضلاب شهرستان ماهشهر

TT / 80 — TP / 14%

نظر دهید