ادعای مدیر یاهو در مورد تداوم علاقه وریزون به خرید این شرکت

ادعای مدیر یاهو در مورد تداوم علاقه وریزون به خرید این شرکت

مریسا فوت شو مدیر عامل یاهو علیرغم رسوایی های این شرکت و همکاری مخفیانه با نهادهای جاسوسی دولتی کماکان سعی دارد ثابت کند وریزون علاقه خود به تهیه کرد یاهو را حفظ کرده است.

به گزارش خبرنگار تکنولوژی اطلاعات خبرگزاری فارس به نقل از بیزینس اینسایدر، وی نقل میکنید وریزون هنوز هم تمایل دارد برای تهیه کرد یاهو 4.8 میلیارد دلار توجه بکند و این در حالی است که معلوم شده این شرکت به خواست دولت ایالات متحده تمامی ایمیل های کاربران را برای کشف کردن اطلاعات مورد نظر آنها اسکن می کرده و برنامه دیزاین شده به همین منظور مورد سواستفاده هکرها هم قرار گرفته است.

منابع مستقل می گویند وریزون پس از این افشاگری ها در رابطه با تهیه کرد یاهو مردد است و حداقل سعی دارد یک میلیارد دلار کمتر برای این کار توجه کرد کند. یاهو نتیجه مذاکرات خود با وریزون پس از افشای هک شدن حساب های صدها میلیون کاربر و افشای همکاریش با قصر سفید برای جاسوسی از شهروندان را افشا نکرده است.

فوت شو در این مورد نقل کرده است: ما به شدت سرگرم اماده شدن برای ادغام با وریزون هستیم و بسیار اعتماد به نفس داریم. ما نه تنها از ارزش کسب و کارمان اطمینان می داریم بلکه از ارزش محصولات یاهو برای زندگی کاربرانمان هم مطلع هستیم.

وی در بیانیه ای که همزمان با اعلام حالت مالی و اقتصادی یاهو در سه ماهه سوم سال 2016 انتشار داده شده چشم انداز خوبی را برای این شرکت به وحشت افتیم کرده، این در حالی است که درآمد یاهو نسبت به مدت مشابه سال پیش 14 درصد کاهش کشف کرده است.

ترافیک بخش های گوناگون این سایت هم ثابت مانده یا تحول مختصری داشته، البته ارزش سهام یاهو با افزایش 1.5 درصدی به 42.29 دلار به ازای هر سهم رسیده است.

--- براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد ---

نگارش توسط : بهرام د.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گدای کوی تو از هشت خلد مستغنيست ««« »»» اسير عشق تو از هر دو عالم آزادستادعای مدیر یاهو در مورد تداوم علاقه وریزون به خرید این شرکت


TT / 60 --- TP / 21%

گردآوری شده توسط : بهرام د.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : یاهو
برچسب ها : ادعای , مدیر , تداوم , وریزون

مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :