ارائه لایحه مدیریت شهری و دهیاری ها به مجلس شورای اسلامی

ارائه لایحه مدیریت شهری و دهیاری ها به مجلس شورای اسلامی

خبرگزاری فارس: ارائه لایحه مدیریت شهری و دهیاری‌ها به مجلس شورای اسلامی

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور نقل کرد: تا پایان امسال، لایحه مدیریت شهری و دهیاری‌ها به مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از زاهدان، هوشنگ خندان دل امشب در نشست مشترک با شهرداران سیستان و بلوچستان در زاهدان بیان کرد: تا پایان امسال، لایحه مدیریت شهری و دهیاری ها به مجلس شورای اسلامی ارائه خواهد شد.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور اضافه کرد: تقویت منابع مالی و اداری شهرداری ها و دهیاری ها از مزایای این لایحه است.

این مسؤول، تعداد نیروهای شهرداری های کشور را بیش از حد جایز آگاهی داشت و نقل کرد: باید در این زمینه تدبیر ضروری صورت بگیرد.

*وی، خواستار نظارت بر منابع مالی شهرداری ها شد و اضافه کرد: اعضای شوراها باید نظارت و دقت بیشتری بر مخارج کرد منابع مالی داشته باشند.

خندان دل، توزیع منابع مالی که براساس جمعیت در کلانشهرها تخصیص مییابد را نامتوازن و غیرعادلانه آگاهی داشت.

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور با اشاره به این که سیستم های اجرایی به شهرداری ها بدهکار هستند، تبیین کرد: سال 96 بیش از 2 هزار میلیارد تومان به سیستم های اجرایی توجه کرد خواهد شد تا مطالبات شهرداری ها را توجه بکنند.

این مسؤول، میزان سرانه محیط سبز را در شهر زاهدان پایین عنوان کرد و اضافه کرد: شرایط جوی و گرمای شدید و کمبود آب مانع افزایش سرانه محیط سبز در این شهر است.

خندان دل تأکید کرد: اعتبارات تخصیص کشف کرده امسال به شهرداری های کشور 60 هزار میلیارد تومان بوده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، معاون عمرانی وزارت کشور که صبح امروز وارد زاهدان شده از شهرک‎های جهاد و برق، مجتمع تفریحی جهانگردی لادیز، بیمارستان فوق تخصصی ۹۶تختخوابی دی، سایت به فروش رسان ماشین در سازمان میادین میوه و تره بار و منطقه بابائیان، پروژه میدان امام خمینی و باند دوم فرودگاه نگاه کن المللی زاهدان بازدید کرده است.

—با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد—

تهیه از : دل آرام د.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رقصيدن سرو و حالت گل
««« »»»
بی صوت هزار خوش نباشد

ارائه لایحه مدیریت شهری و دهیاری ها به مجلس شورای اسلامی

TT / 60 — TP / 19%

نظر دهید