راه ارتباطی روستاهای پز و تنگ تاف شهرستان الیگودرز بازگشایی شد

راه ارتباطی روستاهای پز و تنگ تاف شهرستان الیگودرز بازگشایی شد

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان از بازگشایی راه رابطه ای روستاهای طبخ کن و تنگ تاف شهرستان الیگودرز گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهر خرم آباد، علی زندی فر سه شنبه شب در جمع خبرنگاران از بازگشایی راه رابطه ای روستاهای طبخ کن و تنگ تاف شهرستان الیگودرز لرستان گزارش کرد و بیان داشت: راه رابطه ای روستاهای بخش بشارت الیگودرز که بر اثر ریختن کوه مسدود شده بود به همت راهداران خستگی ناپذیر شهرستان الیگودرز بازگشایی شد.

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لرستان ادامه داد: برای بازگشایی این محور روستایی، روز پنجشنبه 22 برج مهر نشستی با حضور فرماندار الیگودرز، بخشدار بشارت و معاون راهداری اداره کل به انجام رسانده شد و اکیپ های راهداری شهرستان در اسرع زمان به منطقه اعزام شدند.

وی اضافه کرد: در حال حاضر انسداد مسیر روستایی طبخ کن و تنگ تاف بخش بشارت ذلقی الیگودرز بر طرف شده و تردد در آن امکان پذیر است.

ضروری به ذکر است که این روستاها از جمله روستاهای صعب العبور الیگودرز هستند که در فصل زمستان و بارش برف ارتباط آن ها با مرکز الیگودرز برای چند روز قطع می شود.

--- لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد ---

نگارش توسط : تورانبانو ض.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

صبا بر آن سر زلف ار دل مرا بينی ««« »»» ز روی لطف بگويش که جا نگه داردراه ارتباطی روستاهای پز و تنگ تاف شهرستان الیگودرز بازگشایی شد


TT / 52 --- TP / 27%

گردآوری شده توسط : تورانبانو ض.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : بازگشایی
برچسب ها : روستاهای

مطالب مرتبط