ارزان سازی ورزش و توسعه ورزش همگانی ضروری است

ارزان سازی ورزش و توسعه ورزش همگانی ضروری است

فرماندار شهرستان رباط کریم نقل کرد: ارزان‌سازی ورزش و توسعه ورزش همگانی امری لازم است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از غرب استان تهران به نقل از روابط عمومی فرمانداری شهرستان رباط کریم، سعید بیات در نشست تجلیل از ورزشکاران رباط کریم بیان کرد: کم هزینه سازی ورزش و توسعه ورزش همگانی امری لازم است.

وی با اشاره به این که درصد شادابی در جامعه ما نیازمند نگاه ویژه و ارتقا است، ورزش را عاملی تٲثیرگذار در ایجاد شور و شادمانی اجتماعی و پیش گیری از زیانهای اجتماعی آگاهی داشت و بیان کرد: باید با همکاری و تعامل برای توسعه ورزش همگانی و گذاشتن ورزش در سبد خانوارها کوشش کنیم.

فرماندار شهرستان رباط کریم تصریح کرد: در بسیاری از خانواده ها جوانان مستعد و سالم وجود دارد اما به خاطر مضیقه مالی نیرومند به بهره گیری از امکانات و فضاهای ورزشی نیستند که باید بستر عالی برای بهره مندی تمام خانواده ها از ورزش فراهم شود.

وی با تأکید بر ایجاد فضاهای عالی برای ورزش زنان نقل کرد: متأسفانه محیط شادمانی و بهره گیری از امکانات ورزشی برای زنان محدود است که مسؤولان و مسئولین ورزش باید به این امر نگاه خاصی داشته باشند و زیرساخت های لازم را برای بهره گیری از عموم مردمان تهیه کنند.

بیات با بیان این که اداره ورزش و جوانان باید هم در زمینه ورزش و هم در بحث ساماندهی امور جوانان کار کند، اضافه کرد: نگاه ورزش و جوانان بیشتر از توجه کردن به جوانان به سمت ورزش است که باید با بهره گیری از تهیه کند جمعی و مدیریت منابع در این زمینه بیشتر کار شود و برنامه های مدونی در خصوص ساماندهی امور جوانان در این اداره تعریف شود.

وی در پایان متذکر شد: داروهایی که در برخی از باشگاه ها بهره گرفته میشود تندرست جوانان و ورزشکاران را تهدید میکند بنابراین باید مسؤولان هیأت های ورزشی بر این امر نظارت بیشتری داشته باشند.

--- با تشکر از انتخاب شما ---

تهیه کننده : خشايار ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

درج محبت بر مهر خود نيست ««« »»» يا رب مبادا کام رقيبانارزان سازی ورزش و توسعه ورزش همگانی ضروری است


TT / 74 --- TP / 24%

گردآوری شده توسط : خشايار ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : همگانی
برچسب ها : ضروری , ارزان , ورزش

مطالب مرتبط