هدف ارزیابی کارشناسان تبلیغ از مبلغان، دستیابی به تبلیغ تربیتی است

هدف ارزیابی کارشناسان تبلیغ از مبلغان، دستیابی به تبلیغ تربیتی است

ارزیابی مبلغان برای ما بسیار ارزشمند است تا بتوانیم منطقه را شناخته و مبلغان را نکته شناسایی گذاریم تا برنامه تبلیغی تربیتی بهتری را برای اعزام بعدی پیاده سازی و عملیاتی کنیم.

به گزارش خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین یحیی کمال به بیان هدف از ارزیابی گروه های تبلیغی و مبلغان تازه الورود توجه کرد و بیان داشت: یکی از مباحث جدی اعزام ماه محرم دفتر تبلیغات اسلامی، ارزیابی مبلغان است که کارشناسان تبلیغ ما به سر تا سر کشور اعزام شدند و مأموریت یافته اند که در مناطق گوناگون حضور یابند تا گروه های تبلیغی و مبلغان تازه الورود ما را نکته ارزیابی گذارند و توانمندی های آن ها و فرصت ها و زیانهای منطقه را تشخیص دهند.

مدیر کل امور تبلیغی دفتر تبلیغات اسلامی حوزه علمیه قم نقل کرد: هدف از ارزیابی ها این است که با شناسایی هایی که انجام می شود، بتوانیم خوب ترین برنامه تبلیغی را با تعلیمهایی که به مبلغان می دهیم و نیازهایی که مبلغان برای حضور بهتر در منطقه دارند، توانمندتر کنیم تا تبلیغ تربیتی مد نظر اتفاق بیفتد، چرا که یکی از راه های دستیابی به تبلیغ تربیتی، ارزیابی مبلغان است.

وی اضافه کرد: بازخوردگیری از فعالیت مبلغان در منطقه یکی از اثرات این ارزیابی است که در نتیجه این ارزیابی، اگه مبلغی در عرصه تبلیغ ضعیف بود و نیاز به آموزش در زمینه مهارت های تبلیغی یا برخی از موضوعات محتوایی تبلیغی داشت، دوره ها یا جلسات توجیهی و کارگاهی را به انجام میرسانیم تا بتوانند با قدرت و قدرتمندی بهتری در منطقه حضور یابند.

حجت الاسلام والمسلمین کمال با ارزشمند خواندن ارزیابی مبلغان تصریح کرد: ارزیابی مبلغان برای ما بسیار ارزشمند است تا بتوانیم منطقه را شناخته و مبلغان را نکته شناسایی گذاریم تا برنامه تبلیغی تربیتی بهتری را برای اعزام بعدی پیاده سازی و عملیاتی کنیم.

---براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد---

تهیه از : شيرزاد ا.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نقطه عشق نمودم به تو هان سهو مکن ««« »»» ور نه چون بنگری از دايره بيرون باشیهدف ارزیابی کارشناسان تبلیغ از مبلغان، دستیابی به تبلیغ تربیتی است


TT / 36 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : شيرزاد ا.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : ارزیابی
برچسب ها : تبلیغ , کارشناسان , مبلغان

مطالب مرتبط