ازدیاد شانس حاملگی با یک راهکاری مهم

افزایش شانس بارداری با یک روشی کلیدی


جهت افزایش شانس حاملگی پیشنهادهای زیادی شده است که نیازمند رعایت موارد زیاد و دقت در انتخاب روزهای نزدیکی است که معمولا باعث ایجاد استرس در زنان می گردد، اینجا روشی ساده با شانس باروری زیاد را به شما می شناسانیم

برای لقاح و شروع حاملگی، یک سلول تخمک از تخمدان شما آزاد می شود. این وقت حدود ۱۴ روز پس از اولین روز آخرین پریود است (آخرین پریود را در علم پزشکی LMP می نامند).

سلول تخمک قادر هست ۱۲ تا ۲۴ ساعت پس از آزاد شدن زنده بماند. برای باردار شدن، اسپرم باید طی این وقت به تخمک برسد و آن را باردار کند. اسپرم قادر هست نزدیک به ۷ روز در بدن شما زنده بماند. این به معنای آن است که چنانچه ۷ روز پیش یا در خلال یا پس از تخمک قرار دهی، رابطه و نزدیکی جنسی برقرار کنید شانس حاملگی وجود دارد.طبق پیشنهاد پزشکان، چنانچه شما با همسرتان هردو قصد فرزند دار شدن و حاملگی را دارید، برای خوب ترین نتیجه، باید هر سه روز یکبار، رابطه برقرار کنید و نیازی به محاسبه روز تخمک قرار دهی و رابطه مهار شده ندارید چرا که با این کار استرس بیشتری خواهید یافت و شانس موفقیت کاهش کشف میکند. پس از ۷ روز از لقاح مقدار هورمون HCG در ادرار شما به حدی می رسد که توانایی اندازه گیری مییابد. البته در زنهای گوناگون فرق می دارد ولی بسته به کیفیت لوازم اندازه گیری قادر هست بیشتر یا کمتر هم باشد.
---ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد---

گردآوری توسط : فرخ ز.

تازه های سلامت و پزشکی در بخش سلامت سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه وصالش نه به کوشش دهند ««« »»» هر قدر ای دل که توانی بکوشازدیاد شانس حاملگی با یک راهکاری مهم


TT / 56 --- TP / 23%

گردآوری شده توسط : فرخ ز.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : شانس
برچسب ها : کلیدی

مطالب مرتبط