اسامی دومین گروه هنر پیشگان اخراجی از شبکه جم معلوم شد

اسامی دومین گروه هنرمندان اخراجی از شبکه جم مشخص شد


اسامی دومین گروه اخراجی از شبکه جم معلوم شد. در ادامه از اسامی هنرمندانی که شبکه جم با آنها قطع مشارکت داشته است آگاه می شوید.

اخراج هنرپیشگان از شبکه جم

چندین روز پیش خبری مبنی بر تعدیل برخی از همکاران دفتر آنتالیای جم و از جمله سعید ابراهیمی فر کارگردان محصول سینمای گلخانه ای انتشار داده شد.

عطف به انتشار آن خبر مدیران شبکه مذکور کوشیدند با ساخت تیزری کودکانه حقایق را مخفی کرده و از این بگویند که همه چیز در امن و امان است و هیچ کس از شبکه مذکور تعدیل نشده است.

با این حال به تازگی گروهی دیگر از همکاران ایرانی شبکه جم با تعدیل یا تبدیل حالت مواجه شده اند.

هرمز سیرتی بازیگر سریال “شهر خوشکل”، ماریا کریمی بازیگر و دوبلور، محمدرضا کریمیان بازیگر، ادریس بهرامی بازیگر و دوبلور ، مجتبی شمس بازیگر و دوبلور ، ماهور بساکی بازیگر و آتنا محمودی برنامه ریز و دستیار کارگردان از جمله افرادی هستند که نام آنها در میان گروه دوم تعدیل شدگان از این شبکه پرحاشیه به چشم می خورد.

مدیریت این شبکه طی نامه ای به این گروه به صریحگویی به آنها تأکید کرده که حقوق ثابت آنها قطع خواهد شد و در آینده هم فقط در صورت بهره گیری از آنها در پروژه های مدت دار به آنها حقوق تعلق خواهد گرفت.

باید منتظر ماند و نگاه کرد این حذف شدگان به کشور بازخواهند گشت یا آنکه همکاری پروژه ای با شبکه مذکور را ادامه خواهند داد؟
-------------------------------------

تهیه شده توسط : انوشه خ.

درباره بازیگران و چهره ها در بخش فرهنگی و هنری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ز سروقد دلجويت مکن محروم چشمم را ««« »»» بدين سرچشمه‌اش بنشان که خوش آبی روان دارداسامی دومین گروه هنر پیشگان اخراجی از شبکه جم معلوم شد


TT / 24 --- TP / 9%

گردآوری شده توسط : انوشه خ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : اخراجی
برچسب ها : هنرمندان

مطالب مرتبط