استارت آپ محیط زندگی کردی فرصتی برای ایجاد کسب و کار سبز است

استارت آپ محیط زیستی فرصتی برای ایجاد کسب و کار سبز است

سرپرست دفتر پژوهش و تکنولوژیهای سازمان محافظت محیط زیست از برگزاری استارت آپ کسب و کار با رسانه های محیط زندگی کردی در آذر ماه سال جاری گزارش کرد و نقل کرد: استارت آپ محیط زندگی کردی فرصتی برای ایجاد کسب و کار سبز است.

به گزارش سرزه به نقل از خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) از پایگاه خبر دهی سازمان محافظت محیط زیست، صدر الدین علیپور بیان کرد: این رویداد با همکاری سازمان محافظت محیط زیست، دانشگاه آزاد اسلامی و سایر دانشگاه های کشور به انجام رسانده میشود.
وی با بیان این که استارت آپ \' کسب و کار با رسانه های محیط زندگی کردی\' رویدادی با محوریت محیط زیست و ایجاد کسب و کار سبز است، اضافه کرد : این جریان سبب ایجاد انگیزه برای شروع فعالیت های اقتصادی در حوزه محیط زیست و آشنایی فعالان محیط زیست با مباحث کارآفرینی شده و امکان بهره مندی از فرصت ها و خلاقیت های شغلی را فراهم می کند.
علیپور تصریح کرد: هدف سازمان محافظت محیط زیست از برگزاری استارت آپ های محیط زندگی کردی بهره گیری از نظرات و ایده های کارشناسان، اساتید و صاحبنظران حوزه محیط زیست و فناوری برای رفع مشکلات زیست محیطی و حرکت به سوی زندگی سبز است.
علمی 9014**1440
گیرنده: کیمیا عبدالله پور** انتشاردهنده: معصومه گلشن


**************************************

متن از : افسون غ.

طبیعت در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

ای منعم آخر بر خوان جودت ««« »»» تا چند باشيم از بی نصيباناستارت آپ محیط زندگی کردی فرصتی برای ایجاد کسب و کار سبز است


TT / 51 --- TP / 25%

گردآوری شده توسط : افسون غ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : فرصتی
برچسب ها : استارت

مطالب مرتبط