استعفا و برکناری وزرای دولت سیاسی کاری است/ این تغییرات اثری روی بهبود اقتصاد ندارد

استعفا و برکناری وزرای دولت سیاسی کاری است/ این تغییرات اثری روی بهبود اقتصاد ندارد

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: استعفاهای وزرای دولت تدبیر و امید بیشتر سیاسی‌کاری است و فکر نمی‌کنم اثری داشته باشد.

به گزارش «نسیم آنلاین»، تسنیم نگاشت: علیرضا زاکانی امشب در نشست بصیرتی که در مسجد جامع حضرت ابوالفضل شهر الوند به انجام رسانده شد با اشاره به این که بین مسئولان کشور برای پیشرفت دو نظر وجود دارد بیان داشت: عده ای در مورد ایالات متحده معتقد هستند که دیگر از مبارزه با ایالات متحده خسته شده اند و باید با آنها سازش کنیم ولی برخی دیگر معتقد هستند که نوکری نتیجه ای ندارد و هر کس به دنبال این کار رفته بیچاره شده است.

وی اضافه کرد: در دوره ای ایالات متحده مسئولان ایرانی را تشویق می کرد که راه عقلانیت را از قذافی بیاموزند ولی همگان دیدند که ایالات متحده با همکاری انگلیس به لیبی هجوم کرده و شرایط دشواری را برای مردمان آن کشور رقم زدند.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی عنوان کرد: تا به امروز هیچ کشوری نبوده که پس از اعتماد به ایالات متحده کامیاب عمل کرده باشد و اساس ایالات متحده در تضاد با عزت، اسلام و هویت ایران است.

زاکانی با اشاره به این که نمونه های داخلی، خارجی، تاریخی و معاصر ایالات متحده نمایان میکند که آنها قابل اعتماد نیستند، خاطرنشان کرد: در موضوع اتمی رهبر معظم انقلاب بارها و بارها تأکید کردند که مذاکرات گام به گام حرکت کند ولی مذاکره کنندگان تمامی تعهدات را مقدم بر تعهدات آمریکایی ها کردند و امروز می نگاه کنیم که پس از انجام تعهدات ایران طرف آمریکایی تعهدات خود را به انجام نمیرساند.

وی با اشاره به این که بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب مردمان و مسئولان کشور باید از تاریخ، قواعد و سنت های الهی درس بگیرند و اعتماد به خدا کنند، بیان کرد: ایران برای پیشرفت و توسعه باید از ظرفیت های داخلی خود بهره گیرد. ولی متأسفانه برخی برای حل معضلات چشم شان را به ایالات متحده دوخته اند.

رئیس گردهمایی بسیج کشور تصریح کرد: در کشور ایران از لحاظ امکانات معضلی وجود ندارد و نگاه خوش بینانه به غرب و فسادهای اقتصادی به کشور ضرر می زند.

زاکانی عنوان کرد: کسانی که سکان دار سرچشمه پول کشور یعنی نفت و گاز در دهه هفتاد بودند در این حوزه تکیه به قدرت زدند و در این حوزه فسادهایی مانند کرسنت را به وجود آوردند.

وی بیان داشت: در قرارداد کرسنت 4 گروه دلال وجود دارد که یکی از این گروه ها شامل مهدی هاشمی و عباس یزدان پناه می شود که 2 سال دلالی قرارداد کرسنت را بر عهده داشته اند.

دبیرکل جمعیت رهپویان انقلاب اسلامی گفت: قراردادهای نفتی IPC از 3 سال قبل در حال دیزاین است و برای دیزاین آن یک گروه در ایران و یک گروه در امارات که وابسته به انگلستان هستند کار میکنند و مورد جالب توجه در این است که فعالان قراردادهای نفتی IPC در قرارداد کرسنت هم حاضر بوده اند.

زاکانی با اشاره به این که برخی معتقدند برجام سایه جنگ از کشور را برداشته است، خاطرنشان کرد: این واژه مفهوم بسیار نادرستی دارد و مقامات دولتی حاضر در کمیسیون برجام نقل کردند که ایالات متحده اگه لحظه ای احساس کند که قادر هست هجوم کند این کار را به انجام میرساند و این اصلی رابطه ای به برجام ندارد.

وی با اشاره به این که اقتدار ایران مانع جنگ و هجوم دشمنان به کشور شده است، بیان کرد: اقتدار ارتشی ایران در منطقه حرف نخست را می زند و این اصلی علت نبود هجوم دشمنان به ایران است.

نماینده سابق مجلس با اشاره به استعفا و برکناری 3 وزیر دولت تدبیر و امید بیان کرد: استعفاها و برکناری وزرای دولت تدبیر و امید بیشتر سیاسی کاری است و نمییاندیشم اثری داشته باشد.

______________________

تهیه و تدوین: پری خ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چو گل به دامن از اين باغ می‌بری حافظ ««« »»» چه غم ز ناله و فرياد باغبان داریاستعفا و برکناری وزرای دولت سیاسی کاری است/ این تغییرات اثری روی بهبود اقتصاد ندارد


TT / 100 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : پری خ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-20
در دسته بندی : سیاسی
برچسب ها : وزرای , استعفا , اقتصاد , برکناری

مطالب مرتبط