استفاده از ظرفیت های فرهنگی برای مبارزه با هجمه دشمن

استفاده از ظرفیت های فرهنگی برای مبارزه با هجمه دشمن

نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان‌غربی نقل کرد: باید از ظرفیت‌های فرهنگی استان در راستای مبارزه با هجمه فرهنگی دشمن استفاده شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از ارومیه، حجت الاسلام سید مهدی قریشی عصر امروز در نشست شورای فرهنگ عمومی، بیان داشت: باید از ظرفیت های فرهنگی استان در راستای مبارزه با هجمه فرهنگی دشمن استفاده شود.

وی با تاکید بر بهره گیری از نقاط قوت فرهنگی استان آذربایجان غربی، تصریح کرد: از این نقاط قوت به منظور مبارزه با زیانهای فرهنگی و اجتماعی باید استفاده شود تا به توفیق در حوزه فرهنگی برسیم.

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی دین مداری مردمان آذربایجان غربی را نکته توجه گذاشت و اذعان داشت: حضور مردمان در آیین عزاداداری سالار شهیدان نیز نمونه بارزی از دین مداری مردمان استان دارد.

این مسؤول با تاکید بر حضور هر چه بیشتر علما در طبقات گوناگون جامعه، یادآور شد: حضور علما به عنوان مبلغان دینی در جامعه باید بیش از قبل احساس شود تا از این ظرفیت نیز بتوانیم بهره ببریم.

قریشی ادامه داد: باید جوانان در برابر این هجمه فرهنگی آگاه و بصیر باشند تا ضربه ای به اعتقادات آنها زده نشود.

امام جمعه ارومیه با اشاره به اتحاد مردمان آذربایجان غربی، خاطرنشان کرد: این اتحاد براساس باورهای مردمان بوجود آمده است و تحول باور در ارزش ها، مردمان را به هدف دشمن نزدیک تر می کند.

این مسؤول با اشاره به تعدد تولیدات فرهنگی، بیان داشت: تعدد تولیدات فرهنگی یکی از نیازهای اساسی مردمان است تا با غنی سازی محیط فرهنگی بتوانیم در زمینه مبارزه با هجمه فرهنگی کامیابتر عمل کنیم.

--پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست--

نگارنده: كامياب ف.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سواد لوح بينش را عزيز از بهر آن دارم ««« »»» که جان را نسخه‌ای باشد ز لوح خال هندويتاستفاده از ظرفیت های فرهنگی برای مبارزه با هجمه دشمن


TT / 45 --- TP / 17%

گردآوری شده توسط : كامياب ف.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : دشمن
برچسب ها : فرهنگی , هجمه

مطالب مرتبط