استقبال بازار کتاب از «بچه های عاشورا»/ ۵۰۰۰ نسخه در راه کتابفروشی ها

استقبال بازار کتاب از «بچه های عاشورا»/ ۵۰۰۰ نسخه در راه کتابفروشی ها

۵۰۰۰ نسخه از کتاب «بچه‌های عاشورا» اثر طاهره ایبد در قالب ششمین پویش کتابخوانی «روشنا» راهی بازار کتاب شد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، پنج هزار نسخه دیگر از کتاب «فرزندهای عاشورا» اثر طاهره ایبد به عنوان یکی از کتاب های پویش «روشنا» وارد بازار کتاب شد.

«فرزندهای عاشورا» روایتگر جوانان و نوجوانان قهرمانی است که در کنار امام حسین (ع)، فداکاری ها و دلاوری های بسیاری به انجام رسانده اند. این کتاب عاشورایی برای گروه سنی خردسال و نوجوان توسط انتشارات «به نشر» به چاپ رسیده است.

بر اساس این گزارش پویش «روشنا»، قبل از این نیز در آغاز دوره ششم این پویش، پنج هزار نسخه از این کتاب را راهی بازار کتاب کرده بود که با چاپ دوم کتاب مجموع شمارگان آن به ۱۰ هزار نسخه رسید.

پویش مطالعاتی «روشنا» برای آشنایی همگان با ابعاد گوناگون قیام جاودانه حضرت اباعبدالله حسین(ع) و ترویج فرهنگ کتابخوانی، در حرکتی مردمی طی هماهنگی با ناشران، مراکز انتشار و کتابفروشان با صرف نظر از حقوق مادی، این کتاب را با کاهش قیمت شش هزار تومانی، با قیمت چهار هزار تومان در اختیار علاقه مندان میگذارد.

کتاب «رحمت واسعه» اشارات مرحوم آیت الله بهجت درباره امام حسین (ع) و همچنین «سقای آب و ادب» اثر سید مهدی شجاعی دو کتاب دیگر این دوره پویش مطالعاتی «روشنا» هستند.

در این دوره از پویش، دبیرخانه به صورت هفتگی به شرکت کنندگان، جوایزی را اهدا خواهد کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر و آگاهی از نحوه تهیه کتاب ها به سایت rushana.ir مراجعه کنید.

**با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى دهيد**

نگارش: آذين ق.

فرهنگی هنری در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

انفاس عيسی از لب لعلت لطيفه‌ای ««« »»» آب خضر ز نوش لبانت کنايتیاستقبال بازار کتاب از «بچه های عاشورا»/ ۵۰۰۰ نسخه در راه کتابفروشی ها


TT / 21 --- TP / 8%

گردآوری شده توسط : آذين ق.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : نسخه
برچسب ها : کتاب , عاشورا

مطالب مرتبط