استقرار پلیس فرانسه نزدیک مدارس یک منطقه در پی تهدید به حمله تروریستی

استقرار پلیس فرانسه نزدیک مدارس یک منطقه در پی تهدید به حمله تروریستی

شمار زیادی نیروی پلیس و ارتشی فرانسوی در پی انتشار شایعه تهدید‌آمیز در خصوص وقوع هجوم تروریستی در یکی از مدارس منطقه Cherbourg-en-Cotentin امروز مقابل مدارس این منطقه مستقر شدند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، به دنبال انتشار شایعه تهدید آمیز در خصوص وقوع هجوم تروریستی در مدرسه ای در منطقه Cherbourg-en-Cotentin، ده ها نیروی پلیس و ارتشی فرانسوی امروز مقابل مدارس این ناحیه مستقر شدند.

با این وجود فرماندار منطقه مانش به مردمان اعلام کرده که تهدیدهای انتشار داده شده در اینترنت تنها شایعه هستند و خطری آنها را به مخاطره نمییاندازد.

به نگاشته روزنامه فرانسوی فیگارو، در پی این شایعه شمار زیادی نیروی پلیس و ارتشی فرانسوی از اوایل صبح امروز مقابل تک تک تمامی مدارس این منطقه حضور کشف کردند.

استقرار نظامیان و نیروهای پلس فرانسه مقابل مدارس این منطقه در حالیست که دیروز سه شنبه نیز یک مدرسه در مرکز این شهر در پی کشف بسته ای مشکوک تخلیه شد.

فرانسه از ماه ژانویه سال 2015 میلادی با موج حملات ترویستی مواجه است و تاکنون چند هشدار بمب قرار دهی و انفجار در اماکن گوناگون این کشور نیروهای امنیتی را به اتخاذ تدابیر امنیتی واداشته است.

**براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

نگارش: غنچه ث.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تنت به ناز طبيبان نيازمند مباد ««« »»» وجود نازکت آزرده گزند مباداستقرار پلیس فرانسه نزدیک مدارس یک منطقه در پی تهدید به حمله تروریستی


TT / 31 --- TP / 16%

گردآوری شده توسط : غنچه ث.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : تروریستی
برچسب ها : پلیس , مدارس , فرانسه

مطالب مرتبط