استقلال و تیم های اصفهانی رقیبان پرسپولیس در این فصل نیستند/تیم برانکو کپی تیم معروف دهه 60 پروین است

استقلال و تیم های اصفهانی رقیبان پرسپولیس در این فصل نیستند/تیم برانکو کپی تیم معروف دهه 60 پروین است

خبرگزاری فارس: استقلال و تیم‌های اصفهانی رقیبان پرسپولیس در این فصل نیستند/تیم برانکو کپی تیم سرشناس دهه 60 پروین است

بازیکن اسبق پرسپولیس گفت: استقلال و تیم‌های اصفهانی رقیبان پرسپولیس در این فصل نیستند بلکه پرسپولیس با تراکتورسازی برای تصاحب جام باید بجنگد.

جهانبخش جعفری عصر امروز در حاشیه دیدار تیم های کیمیا فرآیند تهران و زاگرس یاسوج در مکالمه با خبرنگار فارس در یاسوج با اشاره به حالت کنونی تیم فوتبال پرسپولیس در این فصل از لیگ برتر، نقش برانکو و بازیکنان در موفقیت های اخیر این تیم بیان کرد: اول از همه از پرسپولیسی ها تشکر می کنم که همه مکان به یاد ما هستند.

وی گفت: به نظر من این تیم پرسپولیس قرار می داری است که و رو به جلو و خیلی شناور بازی می کنند.

جعفری در پاسخ به این پرسش که پرسپولیس فعلی را شبیه به کدام تیم پرسپولیس در ادوار محتلف می نگاه کنید، بیان کرد: صادقانه نقل بکنیم که این پرسپولیس کپی پرسپولیس دهه 60 علی پروین است.

بازیکن اسبق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: همه هواداران پرسپولیس و در کل هواداران فوتبال کشورمان به یاد دارند که در آن برهه علی پروین از بازیکنان می درخواست تا در دقیقه 15 اول سه گل به تیم رقیب بزنند.

جعفری همچنین در خصوص اینکه برانکو تا چه حد در تکامل تیم کنونی پرسپولیس نقش دارد اضافه کرد: برانکو از نظر شخصیتی مربی بزرگی است و آرامشی که به کلکسیون تیمی داده و میدانی که به بازیکنان جوان و سرعتی داده قاطعیت تیم را در کارهای حمله ای بیشتر کرده است.

وی به نظم بسیار بالای خط دفاعی تیم پرسپولیس اشاره کرد و گفت: به نظر من سید جلال حسینی اکنون خوب ترین دفاع آسیا به حساب مییاید که نظم خوبی به خط دفاعی تیم پرسپولیس و البته تیم ملی با تجربه بالای خود داده است.

بازیکن اسبق پرسپولیس از بیرانوند هم به عنوان یکی از نقاط قابل اتکای تیم پرسپولیس برای موفقیت یاد کرد و گفت: این تیم پرسپولیس به تکامل تیم ملی بسیار یاری رسانده هر چندین که زحمات کارلوس کی روش را نباید نادیده گرفت.

جعفری در پاسخ به این پرسش که رقیب عمده پرسپولیس در این فصل کدام تیم ها هستند، گفت: در حال حاضر تنها رقیب پرسپولیس تراکتورسازی است و با همه احترامی که برای تیم های استقلال و ذوب آهن و سپاهان قائل هستم آن ها رقیبان پرسپولیس و مدعیان عمده این فصل لیگ برتر فوتبال برای قرمزپوشان نیستند.

—لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه بنويسيد—

تهیه از : شيرزاد ا.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

تا بگويم که چه کشفم شد از اين سير و سلوک
««« »»»
به در صومعه با بربط و پيمانه روم

استقلال و تیم های اصفهانی رقیبان پرسپولیس در این فصل نیستند/تیم برانکو کپی تیم معروف دهه 60 پروین است

TT / 50 — TP / 13%

نظر دهید