استویچف: امیدوارم همکارى دراز مدتى با ایران داشته باشیم/ من فقط براى سکو می نبردم

استویچف: امیدوارم همکارى دراز مدتى با ایران داشته باشیم/ من فقط براى سکو می جنگم

گزینه بلغارستانی سرمربیگری تیم ملی والیبال گفت: امیدوارم با فراهم شدن شروط بتوانیم همکارى دراز مدتى با فدراسیون والیبال ایران داشته باشیم.

سرزه به نقل از تسنیم خبر می دهد و به نقل از سایت فدراسیون والیبال، رادوستین استویچف، گزینه بلغارستانی سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران که عصر روز یکشنبه وارد شهر تهران شده بود، بعد از بازدید از امکانات فدراسیون والیبال و چندین نشست با مسئولان فدراسیون، برنامه ها و نقطه نظرات خود را در خصوص سرمربیگری تیم ملی والیبال ایران در اختیار قرار داد.

استویچف در واپسین نشست خود با داورزنی گفت: مسافرت به ایران برای من بسیار سودمند بود. از فدراسیون والیبال ایران درس های زیادی گرفتم. شما تنها فدراسیونی می باشید که اهداف خود را بر روی دیوار نصب می کنید تا همیشه مقابل چشمان تان باشد و از الآن می دانید به کجا می خواهید بروید. شما به دور از سیاسی بازی فقط به نزدیک شدن و جلو رفتن به سوی اهداف عالیه خود مییاندیشید. فدراسیون بسیار مرتب و کارآمدی دارید و می دانید در هر وقتی چه کاری را چطور به انجام رسانید. روند رو به رشد والیبال ایران در ده سال اخیر کاملا این بحث را نمایان میکند و لازم به توضیحات بیشتر نمی باشد.

وی اضافه کرد: براى من افتخار است که با فدراسیون والیبال ایران همکارى کنم و این مسئولیت را بر عهده بگیرم و این برنامه چهار ساله و اهداف ترسیم شده را عملى کنم. شما در خیلى از زمینه ها، عملکرد شگفت انگیز اى داشتید اما هدف و فلسفه کارى من کمى فرق می دارد و من فقط براى سکو می نبردم. باید شروط رفتن به روى سکو فراهم شود و این فقط به سرمربى مربوط نمی باشد، سایر عوامل هم باید همراه باشند. هم اینک نحوه آماده سازى بازیکنان در باشگاه ها با مشکلاتى مواجه است که باید براى آن ترفند اندیشى شود.

این مربی بلغارستانی در انتها یادآوری کرد: در سایر نکات باید کارهاى گوناگون و تربیت نیروى انسانى عالی با اهداف ترسیم شده صورت گیرد که نیازمند یک یا دو سال زمان است. نکات زیادی در مذاکرات به بحث گذاشته شد و من هم به هر حال نکات زیادى از این مسافرت یاد گرفتم و از میهمان نوازى شما سپاسگزارم و امیدوارم با فراهم شدن شروط بتوانیم همکارى دراز مدتى با هم داشته باشیم.

*****************************************

تهیه شده توسط : آزاده ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

نه به تنها حيوانات و نباتات و جماد ««« »»» هر چه در عالم امر است به فرمان تو باداستویچف: امیدوارم همکارى دراز مدتى با ایران داشته باشیم/ من فقط براى سکو می نبردم


TT / 78 --- TP / 21%گردآوری شده توسط : آزاده ی.
تاریخ گردآوری : 2017-01-27
در دسته بندی : ورزشی
برچسب ها : جنگم , براى , همکارى , استویچف , مدتى
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :