استکبار جهانی ، ایرانی منفعل می خواهد

استکبار جهانی ، ایرانی منفعل می خواهد

مسئول اداره سیاسی حوزه علمیه خراسان نقل کرد: خواسته های ایالات متحده حد یقف ندارد و آنان ایرانی کاملا منفعل می خواهند که کاری به مسئله رژیم صهیونیستی، فلسطین و... نداشته باشد .

به گزارش خبر گزاری «حوزه» از مشهد، حجت الاسلام محمدعلی خیرآبادی، مسئول اداره سیاسی حوزه علمیه خراسان در جلسه ای در مدرسه علمیه حضرت خدیجه (س) با عنوان بصیرت اضافه کنی، به بررسی تحولات سیاسی منطقه توجه کرد و ابراز داشت: کشورمان به عنوان کشوری اثربخش در منطقه و حتی در رای گیری ریاست جمهوری ایالات متحده است و به همین علت فعالیت نامزدهای ریاست جمهوری ایالات متحده اطراف برنامه های آتی آنان درباره کشورمان می باشد.

وی اضافه کرد: گرچه کشورهای دیگری حتی سلاح هسته ای داشته و در مقابل ایالات متحده و اروپا، جبهه مستقلی دارند اما آنچه باعث محوریت کشورمان شده، تاثیر این کشور بر معادلات جهانی است.

مسئول اداره سیاسی حوزه علمیه خراسان حکومت حداکثری شیعه در کشور عراق، موقعیت شیعه در لبنان، افغانستان و... را علتی بر تاثیر کشورمان در منطقه آگاهی داشت و ابراز کرد: از سوی دیگر، اصل موجودیت گروهک تروریستی داعش نه برای مقابله با کشور سوریه وعراق بود بلکه هدف کشورمان است.

وی با بیان این که کشورمان در جریان برجام ثابت کرد که دنبال بمب اتم نیست، بیان کرد: چنانچه برجام شکل نمی گرفت و محدودیت ها و تهدیدات ارتشی باقی می ماند، نیازی به گروهک تروریستی داعش نداشتند.

حجت الاسلام خیرآبادی یادآور شد: طبق فرمایش رهبر انقلاب اسلامی، خواسته های ایالات متحده حد یقف ندارد و آنان ایرانی کاملا منفعل می خواهند که کاری به مسئله رژیم صهیونیستی، فلسطین و... نداشته باشد .

*****************************

تهیه شده توسط : آزاده ی.

حوزه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در کنج دماغم مطلب جای نصيحت ««« »»» کاين گوشه پر از زمزمه چنگ و رباب استاستکبار جهانی ، ایرانی منفعل می خواهد


TT / 56 --- TP / 22%

گردآوری شده توسط : آزاده ی.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استکبار
برچسب ها : منفعل

مطالب مرتبط