استکبار از گسترش اسلام می ترسد

استکبار از گسترش اسلام می ترسد

جانشین ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه با اشاره به تلاش دشمن برای حذف شعار مرگ بر آمریکا گفت:استکبار از گسترش اسلام می‌ترسد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زیرکوه، رزمایش گردان 403 الی بیت المقدس محمدرسول الله (ص) بخش شاسکوه، با حضور فرمانده ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه، بخشدار شاسکوه و جمعی از بسیجیان گردان 403 الی بیت المقدس در محل گلزار شهدای روستای اسفاد برگزار شد.

ابراهیم کریمی امشب در حاشیه این رزمایش با اشاره به دشمنی استکبار جهانی با تمامی کشورها و مسلمانان بیان کرد: واژه استکبار 48 بار در قرآن به کار برده شده و همین قرآن به ما می گوید که در مقابل استکبار بایستیم.

وی اظهار داشت: اینکه امروز صراحتاً برخی از قدرتهای استکباری می گویند ما می خواهیم حکومت فلان کشور را براندازیم، یعنی روحیه استکباری دارند و یا اینکه آمریکا امروزه به طور عادی کشورها را به خاک و خون می کشد و راحت جان انسانها را می گیرد یعنی این روحیه استکباری است که باید با آن مقابله کرد.

جانشین ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه تأکید کرد: ملت ایران با ایستادگی در مقابل استکبار پیامی را به همه کشورهای استکباری و در رأس آنها آمریکا می دهند که ما در دنیا با همه مظاهر استکبار برخورد می کنیم و این جزو منش و منطق مردم ایران است و همه اینها را از برکت جانفشانی های شهدا داریم که امروز در جهان سربلند هستیم.

کریمی با بیان اینکه اگر در مبارزه با استکبار کوتاهی کنیم و یا بی تفاوت باشیم به دستور قرآن عمل نکرده ایم چرا که کسی که ادعای مسلمانی می کند باید به قرآن عمل کند.

زمانی که شعار مرگ بر آمریکا بر زبان یک ملت باشد امکان تسلط بر آن کشور وجود ندارد

وی بیان کرد: امروز استکبار جهانی و در رأس آن آمریکا با تمام توان خود به جنگ با جمهوری اسلامی ایران آمده است و مسئله نظامی و انرژی هسته ای بهانه ای بیش نیست.

جانشین ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه با بیان اینکه امروز استکبار بیش از هر چیزی از گسترش اسلام می ترسد و به همین منظور مساجد مسلمانان را تخریب و جان مسلمانان را می گیرد خاطرنشان کرد: تا زمانی که منافع استکبار تأمین نشود دست از تجاوز و زورگویی به کشورها بر نخواهد داشت.

کریمی عنوان کرد: امروز با تمام اختلافاتی که استکبار با هم دارند، ولی همه آنها بر سر یک مسئله با هم اتفاق نظر دارند و آن غارت اموال ملتها و نابودی دولت هایی است که در مقابل آنها می ایستند و مقاومت می کنند و به دولتهایی که در مقابل تجاوزشان ایستادگی می کنند، تروریست می گویند.

وی با اشاره به تلاش دشمن برای حذف شعار مرگ بر آمریکا خاطر نشان کرد: ما باید همواره هوشیار باشیم چرا که در برهه ای از زمان دشمن به دنبال حذف این شعار بوده است زیرا آنها می دانند تا وقتی که شعار مرگ بر آمریکا بر زبان یک ملت باشد، امکان تسلط بر آن کشور وجود ندارد.

جانشین ناحیه مقاومت سپاه زیرکوه خاطرنشان کرد: علت اصلی دشمنی استکبار با کشور ایران این است که ما سلطه آنها را نمی پذیریم و در این رابطه دین اسلام به ما عزت داده است و این وظیفه ماست که بر سر آرمان های خود بایستیم و یک ذره از این آرمان هایی که امام (ره) برای ما به یادگار گذاشته است، کوتاه نیاییم.

---با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز---

تهیه از : آرش ک.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در خلوص منت ار هست شکی تجربه کن ««« »»» کس عيار زر خالص نشناسد چو محکاستکبار از گسترش اسلام می ترسد


TT / 0 --- TP / 0%

گردآوری شده توسط : آرش ک.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : استان ها
برچسب ها : ترسد , استکبار

مطالب مرتبط