اسپالتی: پریشیچ و یووتیچ قادر هستند در اینتر بمانند

اسپالتی: پریشیچ و یووتیچ می توانند در اینتر بمانند

لوچانو اسپالتی، سرمربی اینتر ادعا کرد که بالکن پریشیچ و استفان یووتیچ می‌توانند در اینتر بمانند ولی این را بایستی خودشون بخواهند.

تصویر و عکس شماره 1 ⇩

به اعلان سرزه و به نقل از "وبگاه خبری ورزش 3"، نراتزوری بعد از تور موفقش در کشور سنگاپور که کامیاب به شکست لیون، تیم بایرن مونیخ و تیم چلسی شده بود و جام را بالای سر برد، بامداد امروز به فرودگاه مالپنسا بر گشت. حال اسپالتی ادعا کرد که پریشیچ و یووتیچ می‌توانند در اینتر بمانند و همه چیز بستگی به تمایل خودشون دارد.

تصویر و عکس شماره 2 ⇩
تصویر و عکس اسپالتی: پریشیچ و یووتیچ قادر هستند در اینتر بمانند

او نقل کرد:" از یک اردوی خوب که قادر بودیم هماهنگی خوبی بوجود آوریم بازگشتیم ولی بایستی نتایجی این چنینی به دست آوریم تا بتوانیم به هماهنگی ضروری برسیم. فکر می‌کنم این اردو به همه ی ما یاری رسانده می باشد. بازیکنان مانند یک تیم بازی و رفتار کردند ولی جدا از آن، عملکرد بسیار خوبی در زمین داشتند و توپ را به خوشگلی می‌گرداندند و گلهای خوبی می‌زدند."

اسپالتی در مورد ماندن پریشیچ و یووتیچ در تیمش نقل کرد:" تا آنجا که من می‌دانم، همه می‌توانند در تیم بمانند، فقط بایستی نگاه بکنیم تمایل خودشون چیه زیرا جدا از کیفیت بایستی از لحاظ روحی هم اماده باشند."

******************

مسئول متن : سيمين ت.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر مريد راه عشقی فکر بدنامی مکن ««« »»» شيخ صنعان خرقه رهن خانه خمار داشتاسپالتی: پریشیچ و یووتیچ قادر هستند در اینتر بمانند


TT / 86 --- TP / 46%گردآوری شده توسط : سيمين ت.
تاریخ گردآوری : 2017-07-30
در دسته بندی : بمانند
برچسب ها : اینتر , اسپالتی , یووتیچ , پریشیچ
مطالب مرتبط

نظرات

لطفا نظرات خود را در مورد فیلم و مطلب بالا بنویسید :