عکس شماره 1 ⇩

اشکان خطیبی هنرمند سینما و تئاتر کشور که این روزها در سالن والیبال برای تشویق تیم ملی ایران دیده میشود ، ایشان که چندی پیش با انتشار اولین آلبوم خود رسما" به دنیای موسیقی وارد شد از انتشار آلبوم جدید خود سخن می گوید. 

اشکان خطیبی در گفتگو با سایت موسیقی ما درباره انتشار آلبوم جدید خود  گفت :
در حال حاضر مشغول تولید یک آلبوم انگلیسی هستیم. آلبومی که کلام و ملودی همه آهنگ‌هایش را خودم ساخته‌ام و تعدادی از دوستان سرشناس موسیقی کشور هم در این راه به من کمک کرده‌اند. سعی می‌کنم این آلبوم را بی سر و صدا جلو ببرم ولی کسانی که در این آلبوم با من کار کرده‌اند، قطعاً جزو چند نفر اول این حوزه هستند و از بهترین ها..

عکس شماره 2 ⇩
عکس اشکان خطیبی : برای «ترافیک» هم نقشه‌هایی دارم که نصف سال وقت لازم دارد

خطیبی در پاسخ به این سوال که بعد از موفقیت کنسرت - تئاتر «در روزهای آخر اسفند...» خیلی‌ها منتظر اجرای مستقل تو در قالب کنسرت گروه «ترافیک» بودند گفت : نه، «ترافیک» به شکلی کاملاً متفاوت از آن چیزی که تا به حال دیده‌اید، فعالیت‌های خود را ادامه خواهد داد. تا زمانی که به آن تکامل تکنیکال برای یک اجرای زنده با گروه «ترافیک» نرسیم، قطعاً این گروه هرگز اجرای زنده‌ای نخواهد داشت. ضمن اینک هنوز تعداد قطعات‌مان برای اجرای زنده کافی نیست. کلاً در آلبوم 8 قطعه داریم و چند قطعه منتشر نشده هم هست که روی‌هم‌رفته می‌شود 10-12 قطعه و این برای یک کنسرت، کافی نیست.

این هنرمند مطرح کشور در پایان سخنان خود گفت : برای «ترافیک» هم نقشه‌هایی دارم که نصف سال وقت لازم دارد و با این اوصاف قطعاً در امسال فعالیتی را نمی‌شود برای «ترافیک» پیش‌بینی کرد. چون ایده‌هایی که دارم را باید سر حوصله و فرصت جلو برد.

مطلب : محمد بیگی

برگرفته شده از سایت موسیقی ما

استفاده از این مطالب با ذکر منبع بلا مانع است