اصحاب و فعالان فتنه خط قرمز دانشگاه هستند

اصحاب و فعالان فتنه خط قرمز دانشگاه هستند

خبرگزاری فارس: اصحاب و فعالان فتنه خط قرمز دانشگاه هستند

مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علامه طباطبایی نقل کرد: اصحاب و فعالان فتنه خط قرمز ما در جامعه دانشگاهی محسوب می‌شوند و جایگاهی در دانشگاه ندارند.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حجت الاسلام صادق اکبری اقدم مسئول نهاد رهبری در دانشگاه علامه طباطبایی نقل کرد: اصحاب فتنه و اشخاصی که نقش راهبری در حوادث سال 88 داشتند، خط قرمز ما در جامعه دانشگاهی به حساب مییایند و جایگاهی در دانشگاه ندارند.
وی اضافه کرد: همه باید مواظب باشند تا خدای ناکرده اعمالشان خواسته یا ناخواسته موجب سوء استفاده جریانات انحرافی و جنجال آفرین قرار نگیرد و همچنین موجب نشاط دشمنان و مغرضان و معاندان واقع نشود.
حجت الاسلام صادق اکبری اقدم با اشاره به دامنه دار شدن واکنش جریان های مختلف در رابطه با مباحث اخیر، حضور ویدئو کنفرانسی یکی از فعالان فتنه در این دانشگاه خاطر نشان کرد: هر چه محیط دانشگاه آرام تر باشد کلکسیون دانشگاهی خوب تر قادر هست به جایگاه رفیع خود در محیط علمی دست کشف کرده و به رسالت عمده خویش به حوزه علوم اسلامی توجه بکند.
وی ادامه داد: اصحاب فتنه و اشخاصی که نقش راهبری در حوادث سال 88 داشتند، خط قرمز ما در جامعه دانشگاهی به حساب مییایند و جایگاهی در دانشگاه ندارند.
وی نقل کرد: حضور افراد مختلف از طیف های مختلف به شرطی که در محیط علمی و در چارچوب بحث های نخبگی باشد خالی از اشکال است چرا که دانشگاه، خاستگاه این طوری مباحث قادر هست باشد که در قالب هایی همچون کرسی آزاد فکر کنی و هم فکر کنی اساتید و کرسی نظریه توجه کنی قابل اجرا است و قطعاً نهادهای مربوطه از این حضور به شرطی که باعث ایجاد تنش و جنجال نشود، حمایت خواهند کرد.

*****************************************

تهیه شده توسط: سيما ف.

دانشگاه در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اين تقواام تمام که با شاهدان شهر
««« »»»
ناز و کرشمه بر سر منبر نمی‌کنم

اصحاب و فعالان فتنه خط قرمز دانشگاه هستند

TT / 42 — TP / 15%

نظر دهید