اعتراف باند سارقان به 22 فقره سرقت احشام در استان مرکزی

اعتراف باند سارقان به 22 فقره سرقت احشام در استان مرکزی

جانشین فرماندهی انتظامی استان مرکزی از دستگیری اعضای باند چهار نفره دزدی احشام و اعتراف آنها به 22 فقره دزدی در شهرهای گوناگون این استان گزارش کرد.

یوسف سپهوند در مکالمه با خبرنگار فارس در اراک بیان داشت: در پی وقوع چند فقره دزدی احشام در شهرستان های استان معرفی و دستگیری سارقان به صورت مخصوص در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی ادامه داد: تحقیقات کارآگاهان پلیس برای معرفی سارقان ادامه کشف کرد تا این که سرنخ هایی از اعضای یک باند دزدی حاصل شد و در ماه گذشته وقتی که گزارش دزدی گوسفندان یکی از دامداری های شهر اراک به پلیس اعلام شد، بلافاصله تمهیدات اجرایی برای دستگیری سارقان آغاز شد.

سپهوند افزود: سرانجام پس از گذشت مدت وقتی کوتاه از وقوع دزدی یکی از اعضای باند ضمن جابه مکانی تعداد 10 راس گوسفند دزدی شده با یک سیستم ماشین سواری در یکی از محورهای مواصلاتی استان معرفی و دستگیر شد.

این مقام انتظامی بیان داشت: با ادامه تحقیقات پلیس، سه همدست دیگر وی نیز معرفی و در عملیات هایی جداگانه دستگیر شدند.

وی با اشاره به اعتراف متهمان به 22 فقره دزدی احشام در سطح شهرستان های استان خاطرنشان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به سیستم قضائی شناسانده شدند.

********************

تهیه کننده : آرمين غ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دل گفت وصالش به دعا باز توان يافت ««« »»» عمريست که عمرم همه در کار دعا رفتاعتراف باند سارقان به 22 فقره سرقت احشام در استان مرکزی


TT / 40 --- TP / 19%

گردآوری شده توسط : آرمين غ.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : سارقان
برچسب ها : باند , سرقت , فقره , احشام

مطالب مرتبط