اعزام 100 زوج جوان مددجوی زنجانی به مشهد مقدس

اعزام 100 زوج جوان مددجوی زنجانی به مشهد مقدس

معاون حمایت و تندرست کمیته امداد امام خمینی استان زنجان از اعزام 100 زوج جوان مددجوی زنجانی به مشهد مقدس گزارش کرد.

سید مسعود حسینی امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در زنجان بیان کرد: معاونت حمایت و تندرست کمیته امداد امام خمینی استان زنجان در حمایت از جامعه هدف این نهاد خدمات متعددی را پیشنهاد میکند.

وی تعداد مددجویان زیرپوشش این نهاد را شامل 22 هزار و 375 خانوار اعلام کرد و گفت: این آمار شامل 43 هزار و 375 مددجو است.

معاون حمایت و تندرست کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به این که مددجویان کمیته امداد در قالب طرح شهید رجایی و طرح مددجویی از خدمات این نهاد بهره میگیرند، افزود: طرح مددجویی نقشی است که به موجب آن افراد و خانوارهای نیازمند از قبیل ایتام، بی سرپرستان، ازکارافتادگان، سالمندان، بیماران و... نکته حمایت قرار می گیرند.

وی تصریح کرد: همچنین در قالب طرح شهید رجایی نیز سالمندان نیازمند بالای 60 سال سن روستایی و عشایری کشور که از هیچ حمایت بیمه‎ای برخوردار نیستند، زیرپوشش کمیته امداد قرار می گیرند.

حسینی با اشاره به این که هم اکنون 13 هزار و 928 خانوار در بر می داری سرپرست خانم زیرپوشش کمیته امداد هستند، گفت: این آمار شامل 62.2 درصد از مددجویان است.

معاون حمایت و تندرست کمیته امداد امام خمینی استان زنجان گفت: همچنین 40 درصد از مددجویان نیز سالمندان هستند.

وی با اشاره به برخی از خدمات حمایتی قابل ارائه به مددجویان این نهاد افزود: از جمله این خدمات برگزاری اردوهای زیارتی برای گروه های گوناگون مددجویی است.

حسینی با اشاره به این که در آینده نزدیک یک اردوی مشهد مقدس مخصوص زوج های جوانی که طی سال پیش و امسال مزدوج شده اند، به انجام رسانده خواهد شد، گفت: در قالب این طرح 100 زوج جوان زیرپوشش کمیته امداد به مشهد مقدس اعزام می شوند.

معاون حمایت و تندرست کمیته امداد امام خمینی استان زنجان با اشاره به این که هدف از اعزام زوج های جوان به مشهد مقدس ارتقای سطح بینش و معرفت آنها و تعمیق باورهای دینی است، افزود: همچنین در طول سال نیز سایر گروه های مددجویی در قالب شوق زیارت و با مدد خیران به مشهد مقدس اعزام می شوند.

*با نظرات خود به ما در پيشرفت خدمات به شما، يارى رسانيد*

گردآوری توسط: گلنار ت.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر از اين منزل ويران به سوی خانه روم ««« »»» دگر آن جا که روم عاقل و فرزانه روماعزام 100 زوج جوان مددجوی زنجانی به مشهد مقدس


TT / 41 --- TP / 11%

گردآوری شده توسط : گلنار ت.
تاریخ گردآوری : 2016-10-19
در دسته بندی : مقدس
برچسب ها : مشهد , مددجوی

مطالب مرتبط